Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 30×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

Jediný logický důvod, proč se v seriálu objevila Asajj Ventress

Jediný logický důvod, proč se v seriálu objevila Asajj Ventress

Lákaly na ni trailery a jednalo se o největší bombu třetí řady. Alespoň z ukázek. Bývalá učednice Hraběte Dooku se ale objevila pouze v jedné epizodě a její úloha byla v podstatě zaměnitelná. Proč se v seriálu teda objevila a jaký to mělo konkrétní důvod?

4 0
9.5.2024

S tímto článkem jsme radši ještě nějakou dobu počkali, neboť jsme doufali, že nám něco více odhalí slavnostní den 4. května. Jenže nějakých převelikých novinek ze světa Star Wars jsme se nedočkali, tak můžeme s naší myšlenkou hezky do světa. Asajj Ventress vzbudila asi největší rozruch, když studio Disney představilo trailer ke třetí řadě Vadné Várky.

Reklama pěkná, to se musí nechat. Ventress se ale objevila pouze v jedné epizodě a hlavním postavám předala informaci, co jsou to ty záhadné M-částice. A to byl jediný její účel. Chvíli to vypadalo, že Omegu podrobí nějakému většímu výcviku, ale vzhledem k epilogu seriálu to nevypadá, že by Omega prošla nějakým jedijským tréninkem.

(Jediný logický důvod, proč se v seriálu objevila Asajj Ventress. Foto: Disney+)

Máme tu tedy logickou otázku – proč bylo nutné Asajj Ventress oživit a zakomponovat do seriálu, když jsme se klidně mohli bez ní obejít? Odpověď bude jednoduchá. Po konci Vadné Várky očekáváme oznámení nového animovaného seriálu. A jelikož každý nový seriál je de facto spin-offem toho původního, zjevení Ventress dává v tomto ohledu smysl.

Asajj Ventress by tak mohla dostat svůj vlastní animovaný seriál na Disney+. Jiná postava si o to zase tolik neřekla. Jasně, máme tu vedlejší příběhy s Codym či Rexem, ale opravdu dostaneme další seriál o klonovém vojákovi? To zřejmě ne. Asajj Ventress je tak nejžhavějším kandidátem a kredity vsázíme na ni. Postava není Jedi a ani Sith, tudíž bychom sledovali cestu grey Jedie, o kterého si fanoušci tak dlouho říkají. Navíc Dave Filoni rád dokončuje příběhy svých postav, tudíž i v tomto ohledu by to dávalo smysl.

Co říkáte, dali byste si seriál s Asajj Ventress?

Diskuze /5

Camaris

Je to buchta, takže vlastní seriál, nebo zapojení do Star Hers je téměř jistota.

9.5.2024 | 19:08:28
Gigos

Bych typoval, že bude v osmé řadě Klonových válek, o kterých se delší dobu špitá.

#3 tom99
10.5.2024 | 6:45:58
tom99

#2 Gigos: Ale. To se špitá na Redditu, ne? Ukončený seriál, který doslova skončí koncem Klonových válek a bude pokračovat? To by mě hodně překvapilo…

webmaster
10.5.2024 | 8:21:22
Tony-Z

Možná chtěl Filoni prostě asertovat dominanci vůdči autorům knih a komiksů. Něco ve smyslu „Tohle jsou moje postavy, naložím s nima jak uznám za vhodné a na tom, že vám vaše pamflety posvětilo Disney vůbec nezáleží!“

10.5.2024 | 12:04:27
RagnarokCzD

Vysvětlení důvodu je prosté … autoři seriálu ji prostě „chtěli“ použít … nic hlubšího bych v tom nehledal. ;)

11.5.2024 | 9:58:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama