Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 30×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách

Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách

Studio Lucasfilm už určitě v tajnosti pracuje na dalším animovaném seriálu, který nám snad brzy odtajní. Využijeme tedy ještě této chvíle a zapřemýšlíme, jaké osudy postav jsou nedořešené a komu by slušel seriál. A právě několik zajímavých spojení se přímo nabízí.

3 2
19.5.2024

Jako vždy se u každého seriálu musí vybrat to správné časové období, ve kterém se bude seriál odehrávat. I když bychom chtěli, aby v tomto ohledu byli tvůrci odvážnější a vzali nás do neprobádaných vod, animované seriály asi vždy sloužily k tomu, aby prohlubovaly původní filmy a dnes i hrané seriály.

S jistotou se tak dá říci, že se zaplní nějaké (méně známé) období mezi filmy / seriály. Šestý smysl nám ale říká, že opět zůstaneme mezi Epizodou III a IV. V jednom za našich předchozích článků jsme se věnovali možnému seriálu o Asajj Ventress. Za tímto seriálem si stále stojíme, Asajj by se měla objevit v dalším připravovaném projektu, jinak si opravdu nedokážeme vysvětlit, její (ne)zakomponování do hlavního děje Vadné Várky.

Koho ale k ní? Před pár týdny skončil i seriál Star Wars: Tales of the Empire, kde si tvůrci nechali otevřený konec pro Barriss Offee a Lyn Rakish. Jejich příběh se taktéž odehrává mezi Pomstou Sithů a Novou Nadějí, tudíž by skvěle seděli k Asajj Ventress. Navíc všechny tři dámy určitý čas pobývaly na temné straně Síly.

(Kam dál po Vadné Várce? Nabízí se seriál o ženských hrdinkách. Foto: Disney+)

Všechny tři navíc našly vykoupení. Další společný jmenovatel, který je opravdu mocný a stálo by za něj ho více prozkoumat. Tři uživatelky Síly, každá našla v sobě dobro a nyní se scházejí, aby se vydali / bojovali proti společnému nepříteli. K nim bychom přidali ještě jednu postavu a to Revu. Ta hrála prim v hraném seriálu Obi-Wan Kenobi. Dokonce se šuškalo o spin-offu s Revou, ale po špatných ohlasech na postavu a taktéž herečku Moses Ingram se asi od nápadů upustilo.

Animovaná tvorba je ale zcela něco jiného než hraná. A právě tam by své vykoupení mohla najít Ingram společně se svou Revou. Všechny ženy spojuje to, že jejich nedokončený příběh se odehrává zhruba ve stejném časovém období, tzn. deset let po Pomstě Sithů. Ani jeden příběh těchto postav není definitivně uzavřen, nevíme, jak postavy skončí a v tomto ohledu tak mají tvůrci nepopsaný list.

Čtyři ženy v jednom seriálu a všichni se světelným mečem – to se opravdu vidí málokdy. A pro studio Lucasfilm je to tak jedinečná příležitost něco podobného spáchat. Tento článek nepíšeme kvůli tomu, že by tento projekt byl naším vysněným přáním. Ale spíše z toho důvodu, že Lucasfilm nám dává nápovědy (nebo my je alespoň v nedávných seriálech chtě nechtě nevidíme), že se něco podobného chystá. V komentářích nám dejte vědět, co si o tom myslíte.

Uvítali byste seriál s Asajj, Barriss, Revou a Lyn?

70%
30%
20 hlasů

Diskuze /1

cptDri

Tak programově ženské hrdinky, to fakt ne, Forces of Destiny stačilo. Já bych byl rád, kdyby se seriál motal okolo epizod 7–9, díky jejich neoblibě je to zrovna období, které moc prozkoumané není, vzestup Prvního řádu, Snoke – něco takového. Hlavně ne prosím nic tak retardovaného, jako bylo Resistance.

20.5.2024 | 10:42:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama