Zdroj: Redakce
Mnoho fanoušků zklamalo, že do role mladého Hana nenašli nikoho, kdo by připomínal Harrisona Forda. Jeden fanoušek se proto rozhodl, že se pokusí ukázat, jak by to vypadalo a vytvořil krátké video, kde na Aldenovu tvář naklíčoval tu od Harrisona.
11 dílů | 120 minut
Režie: Jon Favreau
Scénář: Jon Favreau, Dave Filoni
Kamera: David Klein
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Pedro Pascal, Jeremy Allen White, Sigourney Weaver, Jonny Coyne, Hemky Madera, Steven Blum, Martin Scorsese a další.
PROFIL FILMU
RECENZE Mandalorian a Grogu
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
Ostatní recenze filmů:
Myslíte si, že je jednoduché být scenáristou pro společnost Disney? Rozhodně ne a musíte vzít v úvahu veškeré příležitosti a také hrozby, které vás u této organizace mohou potkat. George Nolfi popisuje svůj přístup k filmu o Rey. Rozhodně až tak úplně volnou ruku nemá.
Zatímco Ryan Gosling vyjednává do případného Star Wars filmu režiséra Shawna Levyho, tak Henry Cavill je spojován rovnou s novou trilogií Simona Kinberga. Tyto dva herci by se tedy neměli (doposud) potkat v jednom projektu. A koho by si mohl Henry Cavill zahrát?
USA | 1977 | Vysílá se
11 dílů
| 120 minut
Disney Plus
| Apple TV Plus
| Rakuten TV
| YouTube Movies
Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?
Obsazení:Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)
(více)
Diskuze /12
Railbot
Vypadá to příšerně, ale z nějakého důvodu se mi to líbí. Asi nostalgie.
Raiden123
No tak je neviem,ten typek mohol rovno prerobit cely film,zarobil by tažké prachy… :D
Holldir
Rozhodně líp :D
Phoenix CZ
Opět důkaz, že IQ celého vedení Disney je nesrovnatelné s IQ jednotlivých fandů. Tarkina se podařilo celého oživit pro Rogue One. Sice to nešlo téměř vidět, ale kdo to věděl do předu, tak si toho s vlastní snahou všiml, ale technologie pokročila, tak proč toho nevyužít pro přesnější vyobrazení postav? Doplnit xicht by už byla maličkost. Jaktože to nikoho nenapadlo v Disneyem? To musí zase fandové ukazovat tvůrcům lepší řešení? :( Jinak mě Elrich? nijak nevadil, ale prostě to nebyl Harrison a to se mohl naučit od Forda klidně, co chtěl a nebylo by to tak dobrý než prostě přidat Harrisonův xicht jinemu herci, co to natočí.
#5 George WayneGeorge Wayne
#4 Phoenix CZ: Tohle by Disney mělo udělat s Leyou. Pokud budou v epizodě 9 spoléhat na vystřižené snímky, tak pánbůh s námi…
#7 TaranCristie
Velmi zajímavé!
Taran
#5 George Wayne: ne Leyu měli nechat s rpominutím zdechnout v tom vzduchoprázdnu když už měli příležitost
#10 Michelle84Railbot
Logika Disney. Necháme umřít postavu, jejíž herec žije a necháme žít postavu, jejíž představitel natáhl bačkory. A protože nevíme co s tím, děj se bude odehrávat X let po předešlých událostech. Hahahaha!
Michelle84
Tak keby to takto spravili tak by som si ten film aj rada pozrela :D Kež už mohol marvel omladiť Furiho, Terminátor Arnolda..... technologiu na to majú a aj ked by ich to stálo viac prachov, viac by podľa mňa zarobili
Michelle84
#7 Taran: Toto presne napadlo aj mňa, že herečka zomrela, v tejto scéne mohla aj postava
lenacia
takhle… já se samotným filmem vůbec žádné problémy nemám. Je to pěkný, do mnoha světů zasazený příběh, který rozvíjí danou postavu a její universum. S čím má problém, nebo lépe řečeno, co tomu filmu škodí je, že daná hlavní postava je Han Solo. Protože o něm už vpodstatě máme celý příběh odvyprávěný… U Anakina a Obi Wana to přecijen fungovalo lépe, protože v původních filmech se vpodsttě spíše mihli, a tak měli svůj příběh velice otevřený (stejný problém je pak i u Maula, protože ten dostal svůj rozlučkový prostor v Rebels). Popravdě se mi Solo líbí víc než hlavní díly, a tím myslím jak osmičku, tak ale i sedmičku. Oba dva totiž s přehledem strčil do kapsy svým příběhem a i lokacemi a obsahem příběhu v nich.
ReisRyos
Solo rozhodně nebyl špatný. Lepší jak epizody 7 a 8. S H. Fordem by to byla úplná pecka.