Star Wars (Hvězdné války) Objeví se podle hereček v Epizodě IX Phasma a Maz Kanata?

Objeví se podle hereček v Epizodě IX Phasma a Maz Kanata?

Objeví se podle hereček v Epizodě IX Phasma a Maz Kanata?

Produkce Epizody IX začne už v tomto roce, takže je namístě, abychom se už pomalu začínali zajímat o postavy, které by se v dalším díle mohly objevit. Nyní přišla řada na kapitánku Phasmu a Maz Kanatu. Vrátí se podle uvedených hereček tyto ženské postavy? A mají ději co nabídnout?

7 0
3.2.2018

Lupita Nyong'o aktuálně propaguje film Black Panther a novináři se samozřejmě občas zeptají na účinkování ve Star Wars. Lupita si zahrála Maz KanatuEpizodě VII, v té další už měla pouze malé cameo. Přijde její čas v Epizodě IX? Sama herečka si zatím není jistá, zda se v závěrečném díle ságy objeví.

Nicméně je tu stále šance, že se jí dočkáme ve filmu Solo: A Star Wars Story. O jejím účinkování ve filmu o Hanovi se mluvilo již dříve. A jelikož jsme stále neviděli ani sekundový záběr z filmu, je možné všechno. Někteří věří, že se očekávaného traileru dočkáme na Super Bowlu, zatím to vypadá, že se dočkáme krátkého spotu. Nicméně plnohodnotný trailer má i tak dorazit v pondělí 5. února.


(Maz je zatím u diváků poměrně oblíbenou postavou. Foto: Disney)

A jak to bude s kapitánkou Phasmou? Tu potkal v Epizodě VIII nepěkný osud, takže může působit poněkud zvláštně, že je otázka účinkování Gwendoline ChristieEpizodě IX namístě. Přesto se novináři Gwendoline zeptali. Ta odpověděla, že má obavy, že se jí už nedočkáme, což herečku velice mrzí, protože údajně do postavy hodně investovala a chtěla by její charakter prozkoumávat dále.

Pochopitelně nic proti slovům herečky, ale pokud se na něčem shodnou fanoušci Star Wars, tak je to zbytečnost Phasmy v celém ději. A je v podstatě jedno, jestli budeme mluvit o Epizodě VII či Epizodě VIII. Phasmu jsme moc často neviděli, o jejích charakteristických rysech víme pramálo a podstatně více prostoru dostala ve svém komiksu, kde bylo naznačeno, jak se dostala z lisu odpadků. Těžko říci, zda by J. J. Abrams chtěl do hry vrátit postavu, která už dvakrát dostala pořádnou mediální masáž.

Uvítali byste v dalších dílech Maz Kanatu? A co Phasmu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /13

Londo

Po The Last Jedi je úplně jedno, kam, kdy či proč se nějaká postava vrátí, nebo nevrátí… Sága skončila.

#2 gorida #3 Tomi Lee Morpheus #12 Uschi
3.2.2018 | 17:11:55
gorida

#1 Londo: Už jsou ty hejty trapný, fakt, jdi do hajzlu. Dej mi ban píčo.

#9 Londo #11 sFík
3.2.2018 | 18:19:26
Tomi Lee Morpheus

#1 Londo: skor ty skončíš ako SW;)

phasmu by som chcel vidieť bez helmy ako ju Kylo zachráni zmontuje a vytvorí tak Ženského Darth Vadera, ktorý sa bude mstít len preto, že je naśiech!

3.2.2018 | 18:25:21
Lex Luthor

Jistě ženský Stormtrooper a všichni z ní jsou celý vedle souhlasím s článkem v epizodě 7 a 8 je její role a její postava naprosto zbytečná.

3.2.2018 | 19:29:14
Railbot

Prosím už žádnou Phasmu. Byla to slibná postava a je mi za herečku stydno, co z toho vylezlo za podřadnou roli. Její ostud byl zatím pln trapných okamžiků a já doufám, že J.J. se o ní už ani nezmíní. Ale co, mně je to jedno, nová trilogie stojí za zlámaný groš.

3.2.2018 | 20:07:24
elektra

Potom co jsem si přečetl knihu Phasma, tak jen doufám že se ještě ve filmu objeví, jinak by to bylo strašné mrhání tímto charakterem

3.2.2018 | 20:57:44
Pavel 1963

Souhlasím , že je to fuk – tak podělanej závěr jako u osmičky už nejde ničím vylepšit… ale je to můj názor, někomu se to líbit může. Pro mě Star wars jsou jen díly I-VI. A pak první spin off. VII a VIII díl neměly vzniknout , nebo měly být jiné…Lucas věděl proč tak dlouho váhal s prodejem… tak teď „to má“ a my taky :-(

#8 Lex Luthor
3.2.2018 | 21:50:35
Lex Luthor

#7 Pavel 1963: Souhlas 1 až 6 a Rogue One. 7 epizoda se ještě dala zkouknout, ale ta 8 epizoda už byla hrůza.

4.2.2018 | 9:45:42
Londo

#2 gorida: Sám jsi trapnej hejt. A teď PDP.

4.2.2018 | 11:28:26
vivatis

Phasma je mrtvá a Kanata je zbytečná bez Hana Sola.

4.2.2018 | 17:01:01
sFík

#2 gorida: Neasi :D

4.2.2018 | 23:01:19
Uschi

#1 Londo: Kdyz s tim tak moc nesouhlasis, tak si jdi do kresla sednout ty a uvidime, co dokazes :)

Stejny hate byl i po puvodi trilogii, kdyz prisel prequel. Ted je sequel a najednou prequel kazdej chvali. Prestante se chovat jako deti.

12.2.2018 | 13:45:16
Lex Luthor

Mě se náhodou prequel líbil přičemž nejlepší byla asi epizoda 2 s jediným mínusem romance Padmé a Anakina

12.2.2018 | 15:15:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců