Star Wars (Hvězdné války) Přání fanoušků bylo vyslyšeno: Chystá se film o Obi-Wanovi

Přání fanoušků bylo vyslyšeno: Chystá se film o Obi-Wanovi

Přání fanoušků bylo vyslyšeno: Chystá se film o Obi-Wanovi

Tak jsme se konečně dočkali. Celá galaxie se spojila a splnila asi to největší přání fanoušků. Mistr jedi Obi-Wan Kenobi se konečně dočká svého sólového filmu. Do role se pochopitelně vrátí Ewan McGregor, který si ho zahrál již v Epizodách I-III. Co říkáte na tuto úžasnou zprávu?

46 0
18.8.2017

Když studio Disney oznámilo, že nás čekají spin-offy ze světa Star Wars, fanoušci hned začali přemýšlet, s jakým vedlejším příběhem by se mohlo studio vytasit. Nejčastěji bylo skloňováno jméno Obi-Wana Kenobiho. Jeho příběh je mezi Epizodou III a IV (trochu) nejasný. Navíc herec Ewan McGregor již několikrát projevil zájem, že by se do role vrátil.

(Na Obi-Wana se konečně usmálo štěstí. Foto: Disney)


Jenže studio se stále neozývalo. Místo filmu s Obi-Wanem přišel film Rogue One a poté dostal přednost sólový filmHanu Solovi. Dále se začalo mluvit o romantických filmech ze světa Star Wars, filmu soustředícím se na námezdní lovce v čele s Bobou Fettem. Už to vypadalo, že se snad filmu s Obi-Wanem nikdy nedočkáme. A to má McGregor perfektní věk, aby ztvárnil stárnoucího poustevníka.

Údajně ještě není napsaný scénář, takže vůbec netušíme, o čem by film mohl pojednávat. Vzhledem k věku Ewana McGregora lze ale předpokládat, že se skutečně dočkáme příběhu mezi Epizodou III a IV. A dokonce se už mluví o režisérovi. Šance na zrežírování snímku má údajně Stephen Daldry, který má za sebou úspěšné filmy jako jsou Hodiny, Billy Elliot a dokonce natočil i čtyři epizody seriálu The Crown a celou první řadu produkoval.

Zpráva zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale lze ji brát za poměrně spolehlivou. O účasti Ewana McGregora snad nikdo nepochybuje. Kdyby byla role Obi-Wana přeobsazena, studio by to od fanoušků pěkně slízlo. Potěšila vás tato zpráva? Jste rádi, že se dočkáme filmu o Obi-Wanovi? O čem by měl film pojednávat?

Diskuze /16

Kutil44

Nech sa to odohráva na Tatooine a Kenobi by mohol spomínať na Clone Wars… :)

18.8.2017 | 16:06:10
Michargo

super. Mohli by zfilmovat knihu SW- Kenobi. Ta kniha je super, a dle mne by krásně zapadla mezi III a IV epizodou. Jestli to udělají, budu splynut se sílou :) prostě v sedmém nebi..... :)

#6 Golradir
18.8.2017 | 16:59:33
Baodurwolverine

Ooo asi nej novinka co mohla vyjit na patek (vyplata) a zase je duvod co oslavovat…:-D obiwanovi a ewanovi sem tohle hodně přal…:)a nejlepši by na tom bylo kdyby se natočili filmy dva…

18.8.2017 | 17:36:06
Holldir

Ale o mistru yodovi pořád nic a přitom je to nejzáhadnější postava v celém SW světě. Sice jsem velmi rád za toto, ale za Yodu bych byl mnohem radši

#6 Golradir
18.8.2017 | 17:54:01
YGHY007

Konecne a potom šup natocit Dartha Maula… :-)

18.8.2017 | 18:53:59
Golradir

Pokud je Rey opravdu vnučkou Kenobiho (v což opravdu doufám), tak se tento film opravdu nabízí k tomu aby si Obi-Wan našel nějakou ženu. Když měli v plánu nějaké ty romantické SW :D. No ale romantickej film z toho nechci, stačilo by aby se ta romantika použila jako koření a né jako kořen filmu. Kenobi musí být správný a zahořklý postevník, kterej přemýšlí nad minulostí a pochybnou budoucností. Tedy až do té doby než nastane nějaký zvrat, kvůli kterému si bude muset připomenout kým kdysi býval a kým musí být. Ve filmu bych chtěl vidět Obiho rozmlouvání s duchem Qui-Gon Jinna. Také bych tam rád viděl Darth Maula, ale to kvůli seriálu Rebels nepůjde. Upřímně bych byl rád za trilogii, ale to se asi nestane :D.

#2 Michargo: O čem ta kniha stručně je? :)

#4 Holldir: nejzáhadnější postava – a to na něm máme rádi :). Film o něm by nás těch záhad zbavil a nemyslím si, že by to bylo dobře. Takové to mysteriozní pozadí za Yodou se mi líbí :). Má to své kouzlo. Navíc Yoda je vytvářenej digitálně takže ho můžou stvořit kdykoliv, ale živý herci tu nebudou věčně a nikdy nevíš co se může stát → např. Carrie a její postava Leiy

#8 Holldir
18.8.2017 | 19:49:12
galaktuss

OBI vs MAUL ??? nebylo by vůbec špatné

#9 Blackhand47XD
18.8.2017 | 21:42:19
Holldir

#6 Golradir: Ale mě by se líbila trilogie o Yodovi. Nenarodil se moudrý a jako mistr. Kde je jeho národ? Odkud? Co se s nima stalo? Ani tři filmy by neřekly všchno o Yodovi, ale bylo by to fajn takovej ten počátek :)

#10 Wolfinator1
18.8.2017 | 21:56:29
Blackhand47XD

#7 galaktuss: Bohužel vyčerpané.

webmaster
18.8.2017 | 22:15:44
Wolfinator1

#8 Holldir: Bylo by hezké vždy jsem si představoval Yodovi začátky jak ho najde nějaký Jedi jako malé mladé zvířátko náhodně někde v popelnici mezi bezdomovci, nikdo neví co to je za rasu atd… a vyroste z něj nejmoudřejší a nejsilnější Jedi , ale toho se asi nedočkáme :D

#11 Tomi Lee Morpheus
19.8.2017 | 1:23:24
Tomi Lee Morpheus

#10 Wolfinator1: tak imperátor ho prekabátil a v podstate za jeho vlády Jediovia voli vykynožený, takže, bez ohladu na to aký vol roztomilí bol to vlastne babrák;)

19.8.2017 | 13:03:16
Lex Luthor

Obi má film super, pokud by dali trilogii navrhl bych aby pak šli i do minulosti v Clone Wars Obi říkal Anakinovi, že jako padawan ztrávil asi rok na planetě Mandalore, rád bych viděl Mandaloriany i ve filmu zatím byli jen v seriálech. Jinak film nebo filmy o Yodovi by se mi taky líbili tam by se mohl objevit i mladý Dooku předtím než spadl k temné straně. Dooku patřil mezi Yodovi nejlepší studenty

#13 Blackhand47XD
19.8.2017 | 19:29:23
Blackhand47XD

#12 Lex Luthor: Yoda je postava, která si filmy zaslouží. Sice by mezi nimi asi byly velké skoky – dejme tomu i 300 let, ale pořád by bylo zajímavé sledovat nejdůležitější okamžiky v jeho životě před hlavní sérií.

#14 Lex Luthor
webmaster
19.8.2017 | 23:17:49
Lex Luthor

#13 Blackhand47XD: Jo to je fakt Yoda žil myslím 900let

20.8.2017 | 19:43:57
zabijakptak

Sranda je, že Ewan vypadá teď mladší než když hrál v epizodě III :D

20.8.2017 | 20:52:23
Vodník Čochtan

Pokud se týká samostatného filmu o mistru Yodovi,musely by být asi dva,aby obsáhly 800 let Yodova života. :oD Do dvou hodin jednoho filmu se přece tolik let nemůže vejít!!! Ostatně,bylo by zábavné vidět Yodu v mladěm věku,když se učil na jediho. :)

16.9.2018 | 13:06:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců