Star Wars (Hvězdné války) Přání fanoušků bylo vyslyšeno: Chystá se film o Obi-Wanovi

Přání fanoušků bylo vyslyšeno: Chystá se film o Obi-Wanovi

Přání fanoušků bylo vyslyšeno: Chystá se film o Obi-Wanovi

Tak jsme se konečně dočkali. Celá galaxie se spojila a splnila asi to největší přání fanoušků. Mistr jedi Obi-Wan Kenobi se konečně dočká svého sólového filmu. Do role se pochopitelně vrátí Ewan McGregor, který si ho zahrál již v Epizodách I-III. Co říkáte na tuto úžasnou zprávu?

46 0
18.8.2017

Když studio Disney oznámilo, že nás čekají spin-offy ze světa Star Wars, fanoušci hned začali přemýšlet, s jakým vedlejším příběhem by se mohlo studio vytasit. Nejčastěji bylo skloňováno jméno Obi-Wana Kenobiho. Jeho příběh je mezi Epizodou III a IV (trochu) nejasný. Navíc herec Ewan McGregor již několikrát projevil zájem, že by se do role vrátil.

(Na Obi-Wana se konečně usmálo štěstí. Foto: Disney)


Jenže studio se stále neozývalo. Místo filmu s Obi-Wanem přišel film Rogue One a poté dostal přednost sólový filmHanu Solovi. Dále se začalo mluvit o romantických filmech ze světa Star Wars, filmu soustředícím se na námezdní lovce v čele s Bobou Fettem. Už to vypadalo, že se snad filmu s Obi-Wanem nikdy nedočkáme. A to má McGregor perfektní věk, aby ztvárnil stárnoucího poustevníka.

Údajně ještě není napsaný scénář, takže vůbec netušíme, o čem by film mohl pojednávat. Vzhledem k věku Ewana McGregora lze ale předpokládat, že se skutečně dočkáme příběhu mezi Epizodou III a IV. A dokonce se už mluví o režisérovi. Šance na zrežírování snímku má údajně Stephen Daldry, který má za sebou úspěšné filmy jako jsou Hodiny, Billy Elliot a dokonce natočil i čtyři epizody seriálu The Crown a celou první řadu produkoval.

Zpráva zatím nebyla oficiálně potvrzena, ale lze ji brát za poměrně spolehlivou. O účasti Ewana McGregora snad nikdo nepochybuje. Kdyby byla role Obi-Wana přeobsazena, studio by to od fanoušků pěkně slízlo. Potěšila vás tato zpráva? Jste rádi, že se dočkáme filmu o Obi-Wanovi? O čem by měl film pojednávat?

Diskuze /16

Kutil44

Nech sa to odohráva na Tatooine a Kenobi by mohol spomínať na Clone Wars… :)

18.8.2017 | 16:06:10
Michargo

super. Mohli by zfilmovat knihu SW- Kenobi. Ta kniha je super, a dle mne by krásně zapadla mezi III a IV epizodou. Jestli to udělají, budu splynut se sílou :) prostě v sedmém nebi..... :)

#6 Golradir
18.8.2017 | 16:59:33
Baodurwolverine

Ooo asi nej novinka co mohla vyjit na patek (vyplata) a zase je duvod co oslavovat…:-D obiwanovi a ewanovi sem tohle hodně přal…:)a nejlepši by na tom bylo kdyby se natočili filmy dva…

18.8.2017 | 17:36:06
Holldir

Ale o mistru yodovi pořád nic a přitom je to nejzáhadnější postava v celém SW světě. Sice jsem velmi rád za toto, ale za Yodu bych byl mnohem radši

#6 Golradir
18.8.2017 | 17:54:01
YGHY007

Konecne a potom šup natocit Dartha Maula… :-)

18.8.2017 | 18:53:59
Golradir

Pokud je Rey opravdu vnučkou Kenobiho (v což opravdu doufám), tak se tento film opravdu nabízí k tomu aby si Obi-Wan našel nějakou ženu. Když měli v plánu nějaké ty romantické SW :D. No ale romantickej film z toho nechci, stačilo by aby se ta romantika použila jako koření a né jako kořen filmu. Kenobi musí být správný a zahořklý postevník, kterej přemýšlí nad minulostí a pochybnou budoucností. Tedy až do té doby než nastane nějaký zvrat, kvůli kterému si bude muset připomenout kým kdysi býval a kým musí být. Ve filmu bych chtěl vidět Obiho rozmlouvání s duchem Qui-Gon Jinna. Také bych tam rád viděl Darth Maula, ale to kvůli seriálu Rebels nepůjde. Upřímně bych byl rád za trilogii, ale to se asi nestane :D.

#2 Michargo: O čem ta kniha stručně je? :)

#4 Holldir: nejzáhadnější postava – a to na něm máme rádi :). Film o něm by nás těch záhad zbavil a nemyslím si, že by to bylo dobře. Takové to mysteriozní pozadí za Yodou se mi líbí :). Má to své kouzlo. Navíc Yoda je vytvářenej digitálně takže ho můžou stvořit kdykoliv, ale živý herci tu nebudou věčně a nikdy nevíš co se může stát → např. Carrie a její postava Leiy

#8 Holldir
18.8.2017 | 19:49:12
galaktuss

OBI vs MAUL ??? nebylo by vůbec špatné

#9 Blackhand47XD
18.8.2017 | 21:42:19
Holldir

#6 Golradir: Ale mě by se líbila trilogie o Yodovi. Nenarodil se moudrý a jako mistr. Kde je jeho národ? Odkud? Co se s nima stalo? Ani tři filmy by neřekly všchno o Yodovi, ale bylo by to fajn takovej ten počátek :)

#10 Wolfinator1
18.8.2017 | 21:56:29
Blackhand47XD

#7 galaktuss: Bohužel vyčerpané.

webmaster
18.8.2017 | 22:15:44
Wolfinator1

#8 Holldir: Bylo by hezké vždy jsem si představoval Yodovi začátky jak ho najde nějaký Jedi jako malé mladé zvířátko náhodně někde v popelnici mezi bezdomovci, nikdo neví co to je za rasu atd… a vyroste z něj nejmoudřejší a nejsilnější Jedi , ale toho se asi nedočkáme :D

#11 Tomi Lee Morpheus
19.8.2017 | 1:23:24
Tomi Lee Morpheus

#10 Wolfinator1: tak imperátor ho prekabátil a v podstate za jeho vlády Jediovia voli vykynožený, takže, bez ohladu na to aký vol roztomilí bol to vlastne babrák;)

19.8.2017 | 13:03:16
Lex Luthor

Obi má film super, pokud by dali trilogii navrhl bych aby pak šli i do minulosti v Clone Wars Obi říkal Anakinovi, že jako padawan ztrávil asi rok na planetě Mandalore, rád bych viděl Mandaloriany i ve filmu zatím byli jen v seriálech. Jinak film nebo filmy o Yodovi by se mi taky líbili tam by se mohl objevit i mladý Dooku předtím než spadl k temné straně. Dooku patřil mezi Yodovi nejlepší studenty

#13 Blackhand47XD
19.8.2017 | 19:29:23
Blackhand47XD

#12 Lex Luthor: Yoda je postava, která si filmy zaslouží. Sice by mezi nimi asi byly velké skoky – dejme tomu i 300 let, ale pořád by bylo zajímavé sledovat nejdůležitější okamžiky v jeho životě před hlavní sérií.

#14 Lex Luthor
webmaster
19.8.2017 | 23:17:49
Lex Luthor

#13 Blackhand47XD: Jo to je fakt Yoda žil myslím 900let

20.8.2017 | 19:43:57
zabijakptak

Sranda je, že Ewan vypadá teď mladší než když hrál v epizodě III :D

20.8.2017 | 20:52:23
Vodník Čochtan

Pokud se týká samostatného filmu o mistru Yodovi,musely by být asi dva,aby obsáhly 800 let Yodova života. :oD Do dvou hodin jednoho filmu se přece tolik let nemůže vejít!!! Ostatně,bylo by zábavné vidět Yodu v mladěm věku,když se učil na jediho. :)

16.9.2018 | 13:06:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Abrams těsně před premiérou Vzestupu Skywalkera přiznává, že neumí psát konce

Devátá epizoda Star Wars je již za rohem a kromě masivní propagace se na internetu objevují i znepokojivé zprávy, které pochází i od samotných tvůrců. J. J. Abrams ve dvou nedávných rozhovorech promluvil o tom, jak mu to jde s konci i jak se mu daří pracovat na ostatních částech příběhu.

Reklama

Zajímavosti

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Studio Disney přiznává, že na chvilku ztratilo scénář k Epizodě IX a ten se málem celý objevil na internetu

Kolem Star Wars panují jedna z nejpřísnějších bezpečnostních opatření, aby se děj nevyzradil zvídavým novinářům a fanouškům. Občas ale někdo udělá chybu a právě taková nastala během natáčení Epizody IX. Celý scénář se málem dostal na internet, naštěstí byla hrozba včas zažehnána.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců