Star Wars (Hvězdné války) Tržby: Film Rogue One překonal už i Klony útočí

Tržby: Film Rogue One překonal už i Klony útočí

Tržby: Film Rogue One překonal už i Klony útočí

Týden se s týdnem sešel a my vám přinášíme naši pravidelnou novinku o tržbách filmu Rogue One: Star Wars Story. Jak si tedy snímek polepšil? Které díly ze ságy dohnal a které má ještě před sebou? A na jakém místě se Rogue One nachází v žebříčku nejvýdělečnějších filmů roku 2016?


20 1
4.1.2017

Snímek Rogue One: Star Wars Story zatím vydělal celkem 790 milionů dolarů, což je nárůst oproti naší předchozí novince o 235 milionů dolarů. Amerika zatím přispěla 439 milionů dolarů, zbytek světa vydělal 351 milionů dolarů. Připomínáme, že rozpočet filmu činil 200 milionů dolarů. Film svými tržbami překonal od minula Epizodu IV a Epizodu II.

Před sebou má Jyn Erso už pouze Pomstu Sithů, Skrytou hrozbu a Sílu se probouzí. Epizoda III a Epizoda I by určitě měly být pokořeny. Skrytá hrozba vydělala celosvětově 983 milionů dolarů, Anakin Skywalker ve svém posledním dobrodružství na světlé straně Síly vydělal 848 milionů dolarů. Podle posledních prognóz by měla být miliarda určitě překonána. Na Sílu se probouzí bohužel Rogue One nedosáhne.


Film Rogue One se díky vysoce rostoucím tržbám dostal už na sedmou příčku nejvýdělečnějších filmů v roce 2016. Minulý týden porazil Deadpoola, který celosvětově vydělal 783 milionů dolarů. Filmy, které jsou před Rogue One a vydělaly pod miliardu, jsou Batman v Superman: Dawn of Justice, The Secret Life of Pets a The Jungle Book. Se všemi těmito filmy by si měl snímek Rogue One poradit. To by z něj tedy mohlo udělat čtvrtý nejvýdělečnější film roku 2016. Za týden ovšem budeme moudřejší a budeme porovnávat dál.

Diskuze /6

Lex Luthor

Film mě mile překvapil a myslím, že byl i lepší než epizoda 7 ta v podstatě jen kopíruje epizodu 4 Rogue One byl nový příběh který skvěle navazoval na epizodu 4. Darth Vader na konci byl boží.

#5 VincS
4.1.2017 | 18:45:41
Michargo

Epizoda 7 nějak musela začít a podle mě úplně vykradačská nebyla. Třeba zběhlí voják Prvního řádu a pár dalších věcí, jinak dle mě budou další díly více originálnější a určitě mile překvapí. Ale nějaký ten pátek to potrvá, jinak jsem zvědav na další SW film s Hanem Solem, u toho bych se nedivil kdyby překonala i 2 miliardy :) Nechme se překvapit. :)

4.1.2017 | 21:13:19
Tomi Lee Morpheus

po E8 už bude SW force padať dole, boom postupne opadne, jedine žeby naozaj prišla E8 s totálnym príbehom, ale han solo no neviem vzhladom na potrebu vymyslieť úplne niečo nové to može byť nejaká totálna zlátanina.

a keď sa budemm míliť stejnak si na toto nikto nepomenie, takže môžem len získať;) s pozravom noostrakostra­dámus;)

4.1.2017 | 21:27:09
rhobos

Tak ten náš Darebák jedna proti SW VII hodně slabej, takové zklamání když jsem opustil kino už jsem dlouho nezažil, ani se nevidím že do kina v Opavě leze na to max. 10 lidí. Já potkal 10 lidí na premiéře. Zajímavé. Na VII sem byl asi až nějaké 4–7 dny po premiéře a plný sál. Odpovídá to nicméně kvalitě.

4.1.2017 | 21:38:40
VincS

#1 Lex Luthor: Anoe, přesně tak, nádherně vystiženo. Vader byl prostě boží, such a bad ass! :D

4.1.2017 | 21:44:35
vivatis

Mně se líbí všechny Star Wars filmy, nedokážu říct jestli je lepší Rogue One nebo sedmička, Pomsta Sithů nebo Klony útočí, miluju je všechny :) kdybych jeden vynechal nebylo by to ono, jsem velkej milovník Star Wars a beru to prostě tak jak to je. U mně ovšem bude hlavní sága o kousek výš než samostatné filmy :) ale jinak prostě miluju Star Wars a beru je takové jaké sou nedokážu tam prostě najít nic špatného prostě se mi ti filmy líbí :)

5.1.2017 | 18:55:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Rogue One: Star Wars Story

Režie: Gareth Edwards
Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker a další.

OHODNOŤTE FILM ROGUE ONE OHODNOŤTE NOVÉ POSTAVY RECENZE FILMU
PROFIL FILMU ROGUE ONE

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakát

Plakát

Narozeniny herců