Star Wars (Hvězdné války) Všechna rozšíření k Battlefrontu budou skutečně zdarma

Všechna rozšíření k Battlefrontu budou skutečně zdarma

Všechna rozšíření k Battlefrontu budou skutečně zdarma

Star Wars: Battlefront 2, který vychází na podzim, splní všechna přání fanoušků. Tvůrci v něm zahrnou veškerá období, singleplayer a také klasické třídy ze starých dílů. Na konferenci EA Play znovu potvrdili, že veškerý nový obsah bude zdarma. Navíc ukázali nový trailer a záběry z multiplayeru.


16 0
11.6.2017

Druhý Battlefront, jemuž na konferenci EA Play věnovali většinu času, bude údajně v začátku třikrát tak větší než jeho předchůdce. Podobně jako Rogue One vyplnilo příběh před Epizodou IV, singleplayer vyplní děj mezi VI a VII epizodou. Lepší by bylo, kdyby tvůrci použili v přirovnání některý ze seriálů, ale to by většina diváků asi nepochopila.

Nový trailer potvrzuje přítomnost Kashyyyku, Tarffula i Death Trooperů, které známe právě z Rogue One. O postavách či světech z animovaných seriálů se zatím nemluví, i když by tvůrci určitě získali spoustu nových hráčů, kdyby potvrdili například Ahsoku Tano, jednu z dnes nejpopulárnějších postav vůbec.


První rozšíření se bude samozřejmě týkat Posledního z Jediů. Někteří hráči si díky předobjednávkám budou moci již dopředu vyzkoušet skiny pro Kyla a Rey, zbytek si je užije až spolu s planetou Crait a novými hratelnými hrdiny, kterými budou Finn a Phasma. Ti se tak připojí k zatím potvrzeným postavám: Darth Maulovi, Yodovi, Boba Fettovi, Hanu Solovi, Rey, Kylo Renovi a Luku Skywalkerovi.

Na hře se podílela také spousta hráčů, které si tvůrci tajně pozvali a ptali se jich, co se jim líbí a co ne. Byli mezi nimi také slavní Youtubeři Dash Star nebo Star Wars HQ. Jejich multiplayerový zápas, který již dříve utekl na internet, jste si na konferenci mohli prohlédnout taktéž. Ukazoval nekanonickou bitvu mezi klony a droidy na Naboo, kde na straně droidů bojovali Maul a Boba, zatímco na straně klonů Rey a Han Solo.

Hru z pohledu jednotlivých hráčů můžete nalézt také na jejich vlastních kanálech. Další informace si tvůrci šetří na letošní Gamescom, který bude letos v srpnu. Tam se snad dočkáme již plnohodnotných záběrů ze singleplayeru, kterým nás zatím dávkovali pomálu v trailerech. Dosud nebylo řečeno, zda budeme v multiplayeru hrát i za nové postavy ze singleplayeru, to se pravděpodobně dozvíme právě mezi 22. a 26. srpnem.

Budete si Battlefront kupovat nebo se vám hra nelíbí? Jste rádi, že tvůrci plní přání fanoušků?

Diskuze /9

SikyCZ

Chci se zeptat, mám hru Battlefront 2 že steamu, ale to asi bude nějaká starší verze než hra o které tu píšete, tohle bude jakože update na tu hru co mám, nebo jak to je? Díky za vysvětlení

#2 Lee_CZ_
11.6.2017 | 15:06:22
Lee_CZ_

#1 SikyCZ: Páni, takovou otázku bych nikdy nečekal a můj sarkastický mozek právě vybouchl :D Ale jinak ne, ty máš starý Battlefront 2. Tohle je úplně nová hra od DICE a tu je potřeba si koupit :)

11.6.2017 | 17:03:27
Wolfinator1

Sakra tak na to se těším, taková měla být už jednička ( je sice skvělá , ale hrozně osekaná a oblož na lidi aby si pořád kupovali doplňující obsah, který by měl být už v základu ). Tak snad to na podruhé vyjde, asi jim fanoušci dali pěknou nálož a pánům vývojářům a ředitelům se rozsvítilo :D

11.6.2017 | 22:45:48
dovahkiin

Jako kolik to bude stát, když bude všechno zadarmo.

#5 Blackhand47XD
12.6.2017 | 12:02:17
Blackhand47XD

#4 dovahkiin: Na XZone to mají za 1599 pro PC a 1849 pro konzole.

#6 dovahkiin
webmaster
12.6.2017 | 13:59:28
dovahkiin

#5 Blackhand47XD: Je směšný že o 20 dolarů dražší deluxe edice má „navíc“ 3 denní dřívější přístup a 4 blastery, který předpokládám pujdou zase odemknout hraním

#7 Blackhand47XD
12.6.2017 | 14:43:18
Blackhand47XD

#6 dovahkiin: Jop, všechno půjde odemknout. Ta Deluxe edice je pro hráče, kteří neumí normálně hrát. To stejné je Overwatch s edicí, která obsahuje všechny skiny. Člověk to koupí a pak nemá vlastně žádný důvod hrát – nemá nic k odemykání.

#8 Tomi Lee Morpheus
webmaster
12.6.2017 | 15:26:17
Tomi Lee Morpheus

#7 Blackhand47XD: niekto ma čas niekto prachy, a ten čo má prachy nehrá pre prachy, ale len pre zábavu.

12.6.2017 | 17:52:40
Horyo

Takže nebudou :)

16.6.2017 | 23:39:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !