Star Wars (Hvězdné války) Zvěsti: Nový Star Wars film natočí režisérka Eternals a Rogue Squadron se odsouvá

Zvěsti: Nový Star Wars film natočí režisérka Eternals a Rogue Squadron se odsouvá

Zvěsti: Nový Star Wars film natočí režisérka Eternals a Rogue Squadron se odsouvá

Star Wars filmy si po konci Skywalker ságy dávají menší pauzu, ale po delší době tady máme menší up-date. Kevin Feige údajně našel režisérku, která by se jeho projektu chopila. Na druhou stranu Patty Jenkins nemůže do produkce naskočit tak rychle, jak se původně čekalo.

4 13
11.11.2021

Dnes pro vás máme konečně nějaké pořádné novinky co se týče Star Wars filmů. Kolem těch bylo v poslední době maximální ticho. Nyní se sice nejedná o stoprocentně potvrzené zprávy, nicméně jde o velice pravděpodobné scénáře, které se nakonec vyplní. Již delší dobu je potvrzeno, že jeden z připravovaných filmů zaštítí přímo Kevin Feige, který má na starosti Marvel Cinematic Universe.

Feige by pochopitelně film zastřešil jako producent, nikoliv jako režisér. A dle serverů One Take News a Cinelinx bude onou režisérkou právě Chloé Zhao, režisérka Eternals. Film aktuálně běží v kinech a po dlouhé době tady máme poměrně razantně odlišné názory na kvalitu filmu v porovnáním s ostatními Marvel filmy. Na druhou stranu nelze Zhao odepřít osobní přístup, který filmu dává zcela jiný nádech.


(Povedou se filmy oběma ženám? Foto: Disney)

Asi těžko říci, zda je toto zklamání, překvapení či výhra. Feige si ovšem dokáže uhlídat režiséra, ať je to prakticky kdokoliv, to v minulosti již několikrát dokázal. Musíme tedy doufat, že to zvládne právě i se Zhao a dokáže protlačit vizi, kterou se Star Wars má. Jedná se tedy o druhou režisérku v historii Star Wars filmů, která bude mít na starosti celý celovečerní film. Tou první je Patty Jenkins.

A když už jsme u Jenkins, tak u ní i zůstaneme. Dle serveru The Hollywood Reporter se právě šušká, že Jenkins nestihne produkci svého nového filmu Star Wars: Rogue Squadron v roce 2022. Logicky tak nemůže stihnout již i ohlášenou premiéru v roce 2023. Údajně se premiéra a celá produkce značně opozdí a to kvůli jiným závazkům, která má Patty Jenkins někde jinde.

Ve hře je buď nějaký neznámý projekt režisérky, nebo film Wonder Woman 3. Jenkins bude mít na starosti i třetí díl o Dianě, i když ten druhý zaznamenal opravdu špatné recenze a příšerné divácky ohlasy. Hollywood je někdy zvláštním místem a dávají se šance i lidem, u kterých byste nečekali. Jiným se zase krutě neodpouští. Uvidíme, zda se tyto zprávy finálně potvrdí.

Co říkáte na tyto novinky?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /3

Toso11

holiwood v prvom rade dneska rieši politiku … mimochodom sú zvesti že je miesto seriálu rangers of new republic bude zmenený (keďže gina carano situácia) a mali by sme sa pozrieť do old republic alebo high republic seriálu

#2 caliel
11.11.2021 | 9:10:41
caliel

#1 Toso11: To moc zvesti nejsou kdyz to Kennedy potvrdila a dokonce nadhodila par jmen ktery se na projektu budou podílet.Horsi je ze jak známe Disney tak to bude premiera tak 2025 a jeste budeme rádi :(

11.11.2021 | 10:50:59
Basim

Homouši budou i ve star wars ale jako to už mi vadí prostě. OK udělali film Eternals to chápu to je něco jiného ale star wars! Jako já proti nim nic nemám ale když máte oblíbenou sérii už od dětství a začnou je tam cpát prostě. Je to kažení díla Lucase.

12.11.2021 | 9:07:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců