Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Andy Herrera

Andy Herrera

Andy je hasičkou na stanici 19 a společně s Jackem bojovala o post kapitána.

Sezóny 3
2018 -

Andy Herrera byla prakticky vychována na seattlské stanici 19. Vše, co ví o hasičích, se naučila od svého otce, když jí bylo sedm. V devíti letech jí zemřela matka a od té doby ji vychovával jen otec. Jako hasička jednoho z nejlepších hasičských sborů v Seattlu a také kvalifikovaná záchranářka se po diagnóze svého otce, který onemocněl rakovinou, dostala do boje o pozici kapitána. Společně s Jackem, se kterým měla pletky, bojovala o post kapitána stanice 19, přičemž se střídali ve vedením směn.

I když je Andy sebevědomá a tvrdá, vždy hraje podle pravidel. Oporou jí je její kolegyně Maya, která je jak její trenérkou na dosažení jejích cílů, tak i zároveň její nejlepší kamarádkou. Rodinou pro ni není ale jen její otec a celý hasičský sbor, ale i Ryan, jenž je jejím nejstarším kamarádem už od dětství a také její láskou ze střední školy, což přechází i do přítomnosti. Poté, co se Andy dozví o kritickém stavu svého otce, najde útěchu právě u Ryana a jen on ji dokáže uklidnit, což zasahuje i do vztahu mezi ní a Jackem.

Jack a Andy si společně začnou už pod vedením jejího otce, který nemá o ničem ani ponětí. Když však začne jejich vztah z Jackovy strany nabírat na obrátkách a Jack ho chce posunout na další úroveň, Andy zpanikaří a couvne.

Andy jsme mohli poprvé vidět v seriálu Grey's Anatomy, kde byl spin-off s názvem Station 19 představen.

Jaina Lee Ortiz jako Andy Herrera. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama