Station 19 S04E06: Train in Vain

S04E06: Train in Vain

S04E06: Train in Vain

Carina s Andrewem sledují Opal, která je podezřelá z obchodování s lidmi. Tým se vrací po náročné noci, kterou někteří z nich strávili za mřížemi, na stanici, kde jim začíná směna. Kvůli každoroční inspekci musí dát vše do pořádku, ale události předchozího dne v nich vyvolávají vztek. Maya se navíc rozhodne předat velení Andy a pomoci Carině, která by se mohla dostat do nebezpečí.

cz sk
11.3.2021
5 400 000
43 minut

Jedná se o crossover s Grey's Anatomy, který pokračuje dílem Helplessly Hoping.

Scénář: Meghann Plunkett, Rob Giles
Režie: Allison Liddi-Brown

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
valasek

Proboha…

webmaster
17.3.2021 | 0:29:03
j&t&t

spoilerom na internete som sa nevyhla, tak som vedela, že čo nás čaká. ale aj tak to neuberá na tom, že som si diel užila a že ma mrzí ten koniec a to čo nás čaká v GA…

14.3.2021 | 13:45:07
KevSpa

No ty kráso.

webmaster, korektor
12.3.2021 | 4:12:19

Station 19
85/100 - 22×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Stav překladu

Epizoda S04E10: Save Yourself

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lucifrid, @KevSpa, @Valada06, @BottleOfWater, @Laisobel

Sedí na verze: SYNCOPY, GGEZ

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Grey's Anatomy

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás