Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Grant

Grant

Grant je přítelem Travise.

Sezóny 2
2018 - 2019

S Travisem se Grant začal vídat poté, co mu ho dohodila jeho babička. Travis mu hned od začátku jejich začínajícího vztahu oznámil, že chce jít na vše velmi pomalu vzhledem k tomu, co se stalo jeho manželovi a Grant s tím neměl žádný problém. Travis si to ale nakonec velmi rychle rozmyslel a jejich vztah se po chvilce posunul rozhodně dál. Poté, co byl Travis zraněn v pořád v mrakodrapu, se o něj začal Grant usilovně starat, aby se uzdravil. Díky jeho zranění přeskočili několik políček tryskovou rychlostí a jejich vztah se dostal do zajeté rutiny, což se Travisovi nelíbilo a Grantovi to nakonec řekl nebo spíše ukázal.

Grant učí jógu a je rovněž kuchařem ve své restauraci. Stará se o svou babičku a jeho dědeček zemřel na Parkinsona.

Sterling Sulieman jako Grant. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama