Station 19 Dean Miller

Dean Miller

Dean Miller

Dean je hasičem u hasičského sboru v Seattlu.

Sezóny 3
2018 -

Dean Miller je okouzlující a zapálený do všeho, co mu přijde pod ruce. V dost případech jsou to ženy. Vždy hledá příležitost, jak být hrdinou. Ví, co dělá jeho hasičská uniforma se ženami, a nebojí se toho využít, aby dostal ženu na rande. Bydlí v hausbótu a není nadšený z toho, že se mu tam snaží nakvartýrovat jeho kolegové.

Jeho vztah s JJ byl od té doby, co se poznali, když přišla na stanici, aby spravil její požární jistič, od začátku dosti jiskřivý. Po nehodě požáru a náhlé smrti jejího přítele se po čase začali scházet a chodit spolu. Bohužel jejich vztah začal narušovat Deanovu práci – byl čím dál více nesoustředěný.


Dean se seznámil s Jackem na hasičské akademii, kdy pomohl Jackovi dostat se přes zkoušku nebezpečných materiálů a Jack mu na oplátku taky pomohl. Jejich přátelství zůstává dodnes silné.

Okieriete Onaodowan jako Dean Miller. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucifrid

Je s ním prdel. :D

webmaster, korektor
1.11.2018 | 0:14:43

Stav překladu

Epizoda S04E05: Out of Control

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lucifrid, @KevSpa, @Valada06, @BottleOfWater, @Laisobel

Sedí na verze: SYNCOPY, PHOENiX, BAE, AMZN, ION10, GLHF

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá série

Station 19 se dočká čtvrté série

Station 19 se dočká čtvrté série

Stanice ABC dnes dala zelenou další řadě Station 19. S hasiči se tak budeme vídat i v příští sezóně, stejně jako s lékaři z Grey Sloan. V případě Grey's Anatomy došlo k obnovení s předstihem už v minulé sezóně.

Reklama

Grey's Anatomy

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás