Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Dean Miller

Dean Miller

Dean je hasičem u hasičského sboru v Seattlu.

Sezóny 3
2018 -

Dean Miller je okouzlující a zapálený do všeho, co mu přijde pod ruce. V dost případech jsou to ženy. Vždy hledá příležitost, jak být hrdinou. Ví, co dělá jeho hasičská uniforma se ženami, a nebojí se toho využít, aby dostal ženu na rande. Bydlí v hausbótu a není nadšený z toho, že se mu tam snaží nakvartýrovat jeho kolegové.

Jeho vztah s JJ byl od té doby, co se poznali, když přišla na stanici, aby spravil její požární jistič, od začátku dosti jiskřivý. Po nehodě požáru a náhlé smrti jejího přítele se po čase začali scházet a chodit spolu. Bohužel jejich vztah začal narušovat Deanovu práci – byl čím dál více nesoustředěný.

Dean se seznámil s Jackem na hasičské akademii, kdy pomohl Jackovi dostat se přes zkoušku nebezpečných materiálů a Jack mu na oplátku taky pomohl. Jejich přátelství zůstává dodnes silné.

Okieriete Onaodowan jako Dean Miller. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucifrid

Je s ním prdel. :D

webmaster
1.11.2018 | 0:14:43

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama