Station 19 Ben Warren

Ben Warren

Ben Warren

Ben je hasičem na stanici 19 v hasičském sboru v Seattlu a manželem Mirandy Baileyové.

Sezóny 2
2018 -

Ben Warren byl dříve anesteziologem a poté chirurgickým rezidentem, jelikož chtěl změnit specializaci. Teď ovšem přesídlil o pár bloků dál na pozici hasiče na požární Stanici 19. Při požáru v nemocnici Grey Sloan Memorial pomohl zachránit svou kolegyni Stephanie a holčičku Erin. Vzrušení z akce, jež se u Bena projevovalo i při jeho rezidentství, na něj tentokrát mělo osudový vliv, dovedlo ho k tréninku na hasiče a poté na Stanici 19.

Jeho vztah s Mirandou Baileyovou byl v začátcích dosti komplikovaný. Ve finále šesté řady Grey's Anatomy, kde je účastníkem střelby, se Miranda rozhodne po devíti měsících vztah s Benem ukončit se slovy, že se potřebuje zaměřit sama na sebe. Začali spolu ale znovu chodit poté, co se s ní Eli Llloyd rozhodl rozejít na základě zjištění, že Miranda stále miluje Bena. Později se zasnoubili a vzali se, i když s menšími komplikacemi. Ben pomáhá Mirandě s výchovou jejího syna Tucka, kterého má z jejího prvního manželství.


Jason George jako Ben Warren. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E05: Into the Woods

cz60%
Odhadované dokončení zítra 13:00

Překlad: @BottleOfWater, @Laisobel, @Lucifrid, @KevSpa

Sedí na verze: AVS, SVA, XLF, HILLARY, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Rozhovor s Brettem Tuckerem

Závěrečné díly druhé série nám všem zlomily srdce. Brett Tucker, představitel náčelníka Ripleyho, se v rozhovoru pro Shondaland rozpovídal o svém působení v seriálu.

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás