Station 19
88/100 - 29×

Station 19

Spin-off seriálu Grey's Anatomy se zaměřuje na hasičský sbor v Seattlu na stanici 19, kde žijí hasiči jako jedna velká semknutá rodina, se všemi svými problémy i radostmi.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Lékařský
hrají
Jaina Lee Ortiz (Andy Herrera), Grey Damon (Jack Gibson), Danielle Savre (Maya Bishop), Jay Hayden (Travis Montgomery), Barrett Doss (Victoria Hughes), Okieriete Onaodowan (Dean Miller), Jason George (Ben Warren), Alberto Frezza (Ryan Tanner), Miguel Sandoval (Pruitt Herrera), Brett Tucker (Lucas Ripley), Boris Kodjoe (Robert Sullivan), Chandra Wilson (Miranda Bailey), Sterling Sulieman (Grant)

Ben Warren

Ben Warren

Ben je hasičem na stanici 19 v hasičském sboru v Seattlu a manželem Mirandy Baileyové.

Sezóny 3
2018 -

Ben Warren byl dříve anesteziologem a poté chirurgickým rezidentem, jelikož chtěl změnit specializaci. Teď ovšem přesídlil o pár bloků dál na pozici hasiče na požární Stanici 19. Při požáru v nemocnici Grey Sloan Memorial pomohl zachránit svou kolegyni Stephanie a holčičku Erin. Vzrušení z akce, jež se u Bena projevovalo i při jeho rezidentství, na něj tentokrát mělo osudový vliv, dovedlo ho k tréninku na hasiče a poté na Stanici 19.

Jeho vztah s Mirandou Baileyovou byl v začátcích dosti komplikovaný. Ve finále šesté řady Grey's Anatomy, kde je účastníkem střelby, se Miranda rozhodne po devíti měsících vztah s Benem ukončit se slovy, že se potřebuje zaměřit sama na sebe. Začali spolu ale znovu chodit poté, co se s ní Eli Llloyd rozhodl rozejít na základě zjištění, že Miranda stále miluje Bena. Později se zasnoubili a vzali se, i když s menšími komplikacemi. Ben pomáhá Mirandě s výchovou jejího syna Tucka, kterého má z jejího prvního manželství.

Jason George jako Ben Warren. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky k 6. řadě

Šestá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @Lucifrid, @KevSpa

Ohodnoťte Station 19

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Station 19 a poděkovat jim za jejich práci na titulcích předchozích řad, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama