Stumptown
86/100 - 16×

Stumptown

Dex Pariosová je silná a bystrá armádní veteránka, která nyní žije svým komplikovaným životem v Portlandu ve státě Oregon. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborného soukromého vyšetřovatele, avšak její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku nebezpečných kriminálníků, a stejně tak není zadobře s policií. Seriál je inspirovaný stejnojmennou sérií grafických románů.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Krimi
hrají
Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez)

S01E09: Dex Education

S01E09: Dex Education

Dex jde do utajení jako suplující učitelka na střední škole, když ji bývalá spolužačka požádá, aby zde vypátrala, kdo podstrčil drogy její dceři. A mezitím zajde vztah Dex a Liz až příliš daleko.

cz sk
11.12.2019
3 119 000
42 minut

Základní info:

Režie: Lily Mariye
Scénář: Nicholas Wootton

Hrají: Cobie Smulders (Dex Parios), Jake Johnson (Grey McConnell), Michael Ealy (Miles Hoffman), Cole Sibus (Ansel Parios), Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Camryn Manheim (Bobby Cosgrove), Adrian Martinez (Tookie Alvarez), Monica Barbaro (Liz Melero), Fiona Rene (Kara Lee), Lindy Booth (Penny Lansdale), Gillian Zinser (Mary Jane Glenway), Jessi Case (Rebecca Braylander), Peyton Elizabeth Lee (Alyssa Frank), Abby Donnelly (Jennifer Harris), Cory Blevins (Michael Harris), Carole Gutierrez (Stella Markham),…

Foto: ABC

Dexin mix k poslechnutí

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Dex ve škole byla skvělá. Úplně Liz chápu, vidět vztah Greje a Dex, tak jak to může pochopit ohrožený partner. Hej, Greji, jsi fakt idiot!

4.6.2020 | 21:02:58
Jiri007

Dobry dil, kdo by čekal že Liz jednala tak zakeřně jen aby ji vyšel vztah a Dex jako učitelka se tam mohla zdržet deleale dobře si sjednala respekt a aby prodavali drogy přimo ve škole to je fakt hruza.

10.3.2020 | 0:02:51

Stav titulků

Epizoda S01E18: All Hands on Dex

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @domas77
Korekce a úpravy: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Prosíme, nenahrávejte naše titulky na jiné weby bez našeho souhlasu. Děkujeme.

Nepřehlédněte

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

ABC nakonec mění své rozhodnutí o Stumptownu

Stanice ABC dnes přinesla šokující zprávu, když oznámila, že mění své rozhodnutí o prodloužení seriálu Stumptown pro druhou sérii a další řadu tak už nepřipraví. Vinu za to nese aktuální dění s koronavirem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama