Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 22×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Leeah Wong (Emily Phan)

Letošní série by opět měla mít dva hlavní padouchy a hned první díl představil jednoho oblíbeného záporáka z komiksů

Letošní série by opět měla mít dva hlavní padouchy a hned první díl představil jednoho oblíbeného záporáka z komiksů

Pochopitelně i letos bude rodina Kentových čelit velkému množství výzev. I tentokrát bychom se měli dočkat většího množství padouchů, a tak se máme na co těšit.

2 0
18.3.2023

Už od konce druhé série víme, že jedním z hlavních padouchů třetí série bude Bruno Mannheim, jehož hraje herec Chad L. Coleman. Ostatně toho jsme mohli vidět už na konci prvního dílu Closer. Jde o vraha Johna Henryho Ironse ze Země, na které se odehrává příběh seriálu, přičemž prozatím kuje něco, co nám ještě nebylo odhaleno.

Dle tvůrců však nebude jedinou hrozbou letošní řady: „Letos nás čekají dvě hrozby. Jednu jsme naznačili už na konci minulé série, je jí Bruno Mannheim, druhou vám neodhalíme. Je to ale vtipné, obě hrozby představují v některých ohledech stejné nebezpečí, tudíž se rodina ocitne pod dvěma rovnocennými tlaky.“

(První hraná verze padoucha Onomatopoeia. Foto: CW)

Kromě toho se pochopitelně dočkáme i několika menších padouchů. Chad L. Coleman stojí v čele Intergangu, jehož součástí je více členů. A jeden z nich nám byl představen už v prvním díle. Řeč je o onom záporákovi s podivným obličejem ve tvaru spirály, který v komiksech vystupuje pod přezdívkou Onomatopoeia.

Tato postava se ještě nikdy neobjevila v žádném hraném projektu, a tak se fanoušci dočkali jejího debutu až nyní. Onomatopoeia je sériový vrah, který se zaměřuje na superhrdiny bez schopností. V komiksech hovoří pomocí zvukových efektů, kvůli čemuž si tvůrci kladli otázku, jak bude mluvit ve hraném projektu. Každopádně bychom ho ve třetí řadě měli vídat delší dobu, tak uvidíme, jak to s ním bude dále.

Zdroje článku: KryptonSite, Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Collision Course

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 9. - 11. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 9. - 11. díle

Je to neuvěřitelné, ale třetí série pomalu směřuje ke svému konci. V nadcházejících třech dílech bude i nadále vrcholit konflikt s Brunem, kterému se mezitím bude rozpadat jeho osobní život.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama