The Expanse S03E09: Intransigence

S03E09: Intransigence

S03E09: Intransigence

Prstenec střelu zastavil a odklonil, ale Rosinanta stále není schopná komunikace a nemůže střílet. Do prstence ji následuje martská loď. Kameraman Cohen se přizná k sabotáži a Amos ho spolu s Monicou pošlou ven do kosmu, aby je vyzvedla martská loď a řekli jim, že posádka Rosinanty je nevinná. Bez Naomi totiž neopraví loď a podle Holdena by se měli vzdát.

cz sk
6.6.2018
568 000
42 minut

Drummer na Behemothu nabudí lidi z Pásu, že se vydají do prstence. Ještě předtím dá Naomi malý modul, aby mohla odletět za Rosinantou. Flashbacky odhalují, že Melba je sestrou Julie a druhou dcerou Julese-Pierra Maa. Vždy trpěla tím, že její otec dával přednost Julii a chce kvůli otci zničit Holdena. Civilisté jsou z oblasti prstence evakuováni, ale Anna zůstane. Miller Holdena přesvědčí, že by se měl vydat do středu konstrukce a prozkoumat ji.

Scénář: Hallie Lambert
Režie: David Grossman

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Trochu slabé aj keď som ocenil linku Melby a videli sme znova Julie, no celkovo nič moc…

11.7.2019 | 21:32:16
RagnarokCzD

No mě se třeba Juliina sestra (jejíž jméno jsem buď nezaznamenal, nebo spíš už vypustil) líbí dost … nebál bych se ji zařadit mezi pět nejlepších bab v seriálu. :D Její linka už teda zase tak zajímavá není … za hrob oddaná dcerka na cestě za pomstou … trochu klišé, ne? :-/

Ten konec mě docela zarazil … Jimy vyrazil na vlastní pěst a nikomu nic neřek? O_O PROČ?

30.7.2018 | 21:01:17
captain

Mě se epizoda líbila. Konečně se posunujeme ve vývoji děje. Návrat Naomi se tak nějak dal čekat. Retrospektiva rodiny Maovi sice mnohé odhaluje, otázka spíš je, stáli jsme to to? Spíše nikoli.

13.6.2018 | 17:41:32
kirmakX6on

já byl teda spokojenej – seriál nebyl tak akční, ale za to se hnul příběhově dopředu. Nějak nechápu, co je na tom špatného ..pokud někdo chce samou akci, k užívání má mnoho bezduchých akčňáků z USA či Asie. Neustálá akčnost vylučuje kvalitu.

btw neříkám, že sestra Juli je hezká, ale vyloženě „otřesná“ mi taky nepřijde

celkově prostě nemám, co bych epizodě vytknul. Možná jen to, že se Naomi vrací, protože o to jsem fakt nestál (tu bych nazval jako „otřesnou“ – jaj, jak ta se mi nelíbí…).

13.6.2018 | 4:28:35
Alvari

Komentáře od očividných nečtenářů nikdy neomrzí. Pokud chcete pořád samou akci, opravdu se díváte na špatný seriál, ale to byste ostatně věděli, kdybyste si ty knížky přečetli. =) Jinak za mě se podle mě šikovně vypořádávají s pomalou zónou. Uvidíme, jak si poradí s příští epizodou, na kterou si „půdu“ připravili šikovně, a která by snad mohla ukojit potřeby i těch nevyléčitelných jedinců…

10.6.2018 | 21:44:32
bublifuk

…ale občas je důležitá i ta výplň.

10.6.2018 | 12:27:05
Kothy

Jenom vypln…

9.6.2018 | 18:34:32
Martrix

Melba je trochu unylá, stejně jako je zatím postava Anny trochu do počtu. Ale nepochybuju o tom, že jejich chvíle ještě příjde. Ať tak či tak…zakončovat epizody, tvůrci umí na jedničku. Zase budeme netrpělivě čekat, co se bude dít v centrále. Ty, co přečetli knihu, trošku lituju…pro mě překvápko skoro všechno. A to mám knihy stažený, takže bych mohl nakouknout :-) Ale přečtu si to až po seriálu

9.6.2018 | 12:35:31
Menec

trochu slabší díl (asi první od začátku seriálu). Tipuji, že tento díl byl jen takové ticho před bouří :)

9.6.2018 | 12:33:40
ETonno

Keď som nazval E07 (Delta-V) najslabším dielom tejto série ešte som nevedel ako som sa zmýlil… V podstate sa tu nič nestalo a ako bonus dostala priestor najmenej sympatická a najmenej presvedčivá herečka (Melba). Tá z tohto dielu spravila dramatickú vesmírnu telenovelu. Jej plač má v počte uronených sĺz na 1 diel už teraz prvenstvo..

Jadli: Očakávam zaujímavý dej – ktorý postavám, ak sa snažia, pomôže získať si sympatie diváka – A to aj tým záporným! Tu absentoval.

Brin: hej. to sedí na typ „bohatá fiflena“, čo dlaňou rozdrví vo vzduchu lebku.. :D

Angi: dcéra najbohatšieho japonca s francúzskym menom, sestra aziatky = inuitka so svedomím / elegantná žienka domáca / mechanička / pomstychtivý supervojak a ublížená dcérenka – a to je na placi 3 diely – spolu asi 20 minút facepalm

9.6.2018 | 9:06:58

Stav překladu

Epizoda S03E13: Abaddon's Gate

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: FoMSE, @Gripe, @Janel, @Myrddin, @Zero a @Lucifrid

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás