The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Bude násilí, ale taky láska

Bude násilí, ale taky láska

The Following by měl být hlavně o násilí a brutalitě, čeká nás ale také nevšední láska, kterou bude prožívat Joe Carroll.

0 0
13.1.2013

O tom, že seriál The Following nebude pro slabé charaktery, již víme, ale bude se řešit ještě něco jiného než násilí? Tvůrce seriálu Kevin Williamson potvrdil, že celý seriál se nebude točit jenom kolem násilí, ale dočkáme se i lásky. ,,Drama, emoce a další takové věci spolu dohromady prostě musí být!“ řekl Williamson.

Williamson charakterizoval seriál jako duel „dobrý chlap vs. špatný chlap" a dodal, že takhle se mu to v seriálu nejvíce líbí, protože se jedná o velkou myšlenku. Sériový vrah Joe Carroll (jehož hraje James Purefoy) uteče z vězení a začne shromažďovat všechny sériové vrahy do jednoho kultu. „Není to šílenec ani špatný chlap, v jádru je to dobrý muž, velmi dobrý učitel a profesor, který našel způsob, jak přinutit některé studenty, aby poslouchali jeho rozkazy. Zábavou bude sledovat, co bude mít Joe za lubem, a jak se s ním agent FBI Ryan Hardy vypořádá,“ popsal Carrolla Williamson.

V seriálu se také objeví mladá herečka Valorie Curry, která si zahraje chůvu Carrollova dospívajícího syna. Valorie mluvila o lásce, která se bude řešit v seriálu: „Carrollovi následovníci budou dělat strašlivé, hrůzostrašné a špatné věci, aby se k němu dostali co nejblíže. A to je právě to strašné, všechno to bude o lásce k němu.“ Bohužel někteří z Carrolových „nových přátel“ to až příliš přeženou a děj dostane nový náboj, o kterém ale Williamson již nechtěl mluvit.

Zdroj: FOX

Diskuze /3

Marianne

Že by The Following vysílala některá z našich televizí,o tom si můžeme asi nechat jen zdát,že?Přesto bide tu nějaký link,kde se bude moci stáhnou?

15.1.2013 | 14:32:09
KevSpa

Rozhodně, u nás najdeš všechno, včetně českých a slovenských titulků, které se budeme snažit mít hotové vždy v den vysílání. ;-)

webmaster
16.1.2013 | 7:17:23
Marianne

No tak to je perfektní,klobouk dolů!

18.1.2013 | 17:40:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama