The Following (Stoupenci zla) Castingové novinky: Connie Nielsen

Castingové novinky: Connie Nielsen

Castingové novinky: Connie Nielsen

Další hereckou posilou je herečka Connie Nielsen, která si zahraje další pravidelně se objevující postavu ve druhé sérii.


0 0
13.8.2013

Dánskou herečku Connie Nielsen můžete znát z filmů Ďáblův advokát, Gladiátor, Mise na Mars, Bratři (dánská verze), Ledová sklizeň či ze seriálu Boss (2011) na stanici Starz. Do budoucna má zajištěnou roli v dalším dánském velkofilmu Nymfomanka, kde se objeví po boku hvězd, jako jsou Shia LaBeouf, Willem Dafoe, Stellan Skarsgård či Uma Thurman.

Connie bude hrát postavu Lily Gray, pohlednou Soho obchodnici, která se objeví v nesnázích. Když jí Ryan Hardy přijde na pomoc, tak nastane mezi nimi propojení, které jí způsobí další problémy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Following a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás