The Following (Stoupenci zla) Stanice FOX vydělává na The Following

Stanice FOX vydělává na The Following

Stanice FOX vydělává na The Following

Po delší době má americká stanice FOX opět vysokou sledovanost a to hlavně díky seriálu The Following.

1 0
15.2.2013

Premiérová epizoda, která byla odvysílána 22. ledna, měla desetimiliónovou sledovanost, což FOX za poslední dobu opravdu nezažil. Už jen toto číslo je opravdu vysoké, ale pravda je taková, že celkový počet zhlédnutí premiérové epizody přesahuje dvojnásobek!

Sledovanost zahrnuje číslo, kdy byla poprvé odvysílána epizoda, ale nepočítají se do něj další zhlédnutí, která proběhla následující dny. V den vysílání premiéry sledovalo pilotní díl cca 10 miliónů diváku a další den stejnou epizodu zhlédlo neuvěřitelných 9,9 miliónů diváků. První čísla tedy mohou být často velmi klamná.


Po celkovém součtu nám to dává něco okolo 20 miliónů diváků, což je opravdu dvojnásobek premiérové sledovanosti. Pro srovnání poslouží seriály jako Grey's Anatomy, kterou zhlédlo celkově 16,2 miliónů diváků, anebo seriál Modern Family, která obvykle v den premiéry přitahuje 12 miliónů diváků, ale v následujících dnech přibyde ještě cca 4,6 miliónu diváků, kteří si pustí premiérovou epizodu později.

Producenti si v poslední době začínají uvědomovat, že televizní vysílání není vše. Musí také brát ohled na to, jak je seriál úspěšný na internetových sítích, kde často bývá poloviční číslo z kabelového vysílání.

Celková sledovanost premiérové epizody seriálu The Following:

  • Premiérová televizní sledovanost: 10 400 000 diváků
  • Sledovanost nahrané premiéry: 4 700 000 diváků
  • Ti, co se na epizodu podívali později v televizi během týdne: 2 800 000 diváků
  • Sledovanost na internetových sítích: 2 400 000 diváků
  • Celková sledovanost po sečtení: 20 300 000 diváků

Diskuze /1

MadCore

Kvalitní seriál si vždycky najde lidi

15.2.2013 | 19:42:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás