The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

Nick Donovan

Nick Donovan

Nový arogantní velitel FBI, který chce dopadnou všechny stoupence zla.

Sezóny 2
2013 - 2015

Nick Donovan je agentem FBI, který se stane novým velitelem pátrající po stoupencích zla. Hned od jeho příchodu vidíme, že si s Ryanem nerozumí. Nick jím opovrhuje a není nadšen tím, že s ním musí spolupracovat.

Nick se ukáže jako dobrý agent, protože v několika akcích pomůže celému týmu. Nicméně stoupenci zla dostanou nový úkol – zbavit se šéfa FBI, Nicka Donovana. Mladá následovnice předstírá, že jde s FBI vyjednávat, ve skutečnosti jde zabít Nicka. Z ničeho nic se k němu otočí a probodne mu zezadu lebku. Jehlice, kterou následovnice použila, Nicka bodne až do pravého oka.

Dlouho jsme o Nickovi nevěděli, ale z nenadání se opět objevuje ve třetí řadě. Má zašité pravé oko, na které nevidí, ale stále je schopen akce.
 

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama