The Good Doctor (Dobrý doktor) S04E10: Decrypt

S04E10: Decrypt

S04E10: Decrypt

Na nemocnici zaútočili hackeři. Lea má za úkol přechytračit útočníky a zamezit kyberútoku, kvůli němuž může přestat fungovat řada životně důležitých přístrojů. Tým se mezitím stará o pacienta, který vyhrál souboj s rakovinou, ale doktorům něco důležitého zatajil.

cz sk
23.2.2021
3 909 000
42 minut

Základní informace:

Režie: Freddie Highmore
Scénář: Thomas L. Moran a Adam Scott Weissman
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Summer Brown (Dr. Olivia Jackson), Noah Galvin (Dr. Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Dr. Jordan Allen), Brian Marc (Dr. Enrique “Ricky” Guerin), Elfina Luk (Villanueva), Summer Brown (Olivia Jackson), …

Upoutávka k desáté epizodě čtvrté série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Lea pospichala do prace a měla smulu a to jak napadli nemocnični sit tak nemělo chybu jak Glassman povolal pojištovaka a Lea se snažila dokazat že to zvladne bez pomoci a nemělo chybu jak za ni přišel Shaun se sendvičem když se musela soustředit ale jsem rad že uspěla a to jak setřela toho pojištovaka tak to bylo dobry a taky nemělo chybu jak se Morgan snažila pomoct pacientce za každou cenu a taky nemělo chybu jak Claire měla rozepře s Limovou a nečekal jsem že Olivia skonči ale je to jeji věc a nečekal jsem že to novinařum vyzvonil Andrews a jsem zvědav jestli nějaky dalši rezident skonči.

15.3.2021 | 23:50:56
valasek

Nádherné, napínavé na konci dojemné.

webmaster
15.3.2021 | 2:07:17
EHS

supeer dil, jsem rada ze Morgan stále dostává spoustu prostoru

25.2.2021 | 23:47:12
Croolman

Měl jsem obavy, že díl o hacknutých datech bude nudný, ovšem tvůrci to velice dobře zakomponovali. Opepřili dalšími napjatými situacemi a zvraty. Nic prvoplánového, nic lehce prokouknutelného. Kvalita!

23.2.2021 | 18:50:06

The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 79×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Antonia Thomas (Claire Browne), Chuku Modu (Jared Kalu), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Dylan Kingwell (Steve Murphy), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Chris D'Elia (Kenny), Will Yun Lee (Alex Park), Eric Winter (Matt Coyle)

Stav překladu

Epizoda S04E13: Spilled Milk

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará @peti1D3.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Reklama

Recenze první série

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Reklama

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás