The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 88×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Carly Lever

Carly Lever

Patoložka, která se sblížila se Shaunem.

Sezóny 3
2017 - 2020

Shaun je Melendezem vyslán, aby převzal výsledky z pitvy. Přes okno na patologii se setkává s Carly, která se mu posléze zapíše hluboko do paměti. Shaun je o pár měsíců později nucen pod ní pracovat, protože ho doktor Jackson Han přesune na patologii. V novém prostředí se mu nelíbí, za každou cenu chce zpátky na chirurgii, a tak se mu jeho nová šéfka snaží ukázat, v čem je patologie krásná, aby mu čas utíkal rychleji. U Shauna se pak objeví zdravotní komplikace poté, co se v baru stane obětí rvačky. Kvůli podezření na vnitřní krvácení poprosí Carly, aby otestovala jeho krev, ale přitom jí zatají pravdu. Carly ale všechno dojde, Shaunovi pomůže a předepíše mu vhodné léky, které bohužel nezabrání tomu, aby byl převezen na pohotovost. Jakmile je znovu plný sil, vydá se za Carly, aby jí poděkoval a pozval ji na rande.

Carly Lever byla ztvárněna herečkou Jasikou Nicole. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E18: Sons

cz100%
DOKONČENO

Překládá: @peti1D3

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Reklama

Pátá série

Antonia Thomas si zopakuje roli Claire

Antonia Thomas si zopakuje roli Claire

S postavou Claire jsme se rozloučili v závěru loňské série, jelikož její představitelka toužila po menší změně, aby mohla prohloubit svůj talent i u jiných projektů. Nedávno vyšlo najevo, že se Antonia Thomas vrátí minimálně na jednu epizodu.

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama