The Librarians (Knihovníci)
85/100 - 76×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování Flynna Carsena, V hlavních rolí se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Baird (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim), kterým bude dělat průvodce a rádce Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | TNT | 42 minut

Skvělý start pro Librarians

Skvělý start pro Librarians

Knihovníci si ve vysílání prvního dvojdílu vedli velice dobře a zařadili se tak mezi největší trháky stanice TNT – Falling Skies, Rizzoli and Isles, The Last Ship, Major Crimes a Murder in the First. Číslo 7,3 miliónu diváků znamená velký úspěch, na jednu stranu ale celkem předvídatelný, protože akční zábava není nic náročného na sledování a dost lidí dá pilotu šanci. To jak si povedou Knihovníci dál, ukáže čas a fanouškovská základna Flynna Carsena.

9 0
10.12.2014

Diskuze /5

Pawell

Pro mne „Librarians“ pilotem končí. Tolik WTF momentů jsem už dlouho nezažil. :-/

#2 SerFirox
10.12.2014 | 12:20:31
SerFirox

#1 Pawell: Souhlasím.

webmaster
11.12.2014 | 8:24:03
mato1326

Mne sa prvé 2 diely veľmi páčili, nebolo to síce ako další film do série, ale nemalo to k nemu ďaleko keby ešte trochu popracovali a pridali ešte ďalších 45min tak by to bolo fajn. Myslím, že ako seriál sa im prvé 2 diely podarily.

Páčilo sa mi, že dej sa neodohrával len niekde v teréne ale celkom dosť času venovali aj interiérom knižnice. Len dúfam, že Flynn sa bude objavovať minimálne v každej 3 – 4 epizóde. Bola by škoda, keby proste len tak zmyzli všetky hlavné postavy z filmu a nechali tých greenhornov riešiť tajomstvá sami bez žiadneho šmrcu. Je pravda, že sú to decká 21. storočia a preto to chce niekoho staromódneho na vyváženie ako je Flynn alebo jeden z jeho mentorov vo filme.

Sklamalo ma len, že tú Artušovu korunu našli tak ľahko ako keby to bola nejaká cedka a tiež, že k nej nevyrozprávali nejakú hlbšiu mytológiu. Má ovládať ževraj Artušove najsilnejšie magické predmety a oni len tak našli akoby na ulici zakopli o psa.

12.12.2014 | 23:38:03
tomasmachalekkkk

Po prvních dvou dílech,docela zklamání.Seriál pro nenáročného diváka.Takové novodobé Skladiště 13,i když hodně nevydařené.

15.12.2014 | 18:33:30
Zizas

Veeeľmi sa podobá na Warehouse 13, ale filmy boli perfektné, tak tomu dám šancu :) A ešte k tomu Mystique :3 a bitkár z Leverage :) No jemu odolať. Flynn sa vrátil na dnešnú epiz'du, dúfam, že ho už čoskoro znova uvidím :)

29.12.2014 | 4:22:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama