Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
97/100 - 13×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

S03E05: The Exorcism of Claire Nunez

S03E05: The Exorcism of Claire Nunez

Jim a Toby se musí vypravit do Stínové říše a najít tam Claire, jejíž tělo teď ovládá Morgana. Blinky a Strickler se mezitím pokouší udržet portál do říše otevřený, ale Morgana se je snaží svými triky ošálit, aby jí vrátili její hůl.

25.5.2018
24 minut

Základní info:

Režie: Rodrigo Blaas
Scénář: Dan Hageman, Kevin Hageman, Chad Quandt, Aaron Waltke
Hrají: Emile Hirsch (James Lake Jr.), Charlie Saxton (Tobias Domzalski), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Matthew Waterson (Draal), Amy Landecker (Barbara Lake), Clancy Brown (Gunmar), Mark Hamill (Dictatious), Anjelica Huston (Usurna), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Lena Headey (Morgana), Ike Amadi (Angor Rot), … 


Foto: DreamWorksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Uchiha-Mariko

´´Přečarovala jsi čarodějku!´´ …já asi umřu smíchy!!! :D

11.9.2020 | 22:28:01

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama