Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Abigail

Abigail

Otrokyně ve službách Johna Andrého.

Sezóny 4
2014 - 2017

Abigail je americkou otrokyní. Dlouhou dobu pracovala pro Annu Strong v městečku Setauket. Po letech řádné a poctivé služby se však na místě objevili Britové a všechno změnili. Místní britský major Edmund Hewlett poslal Abigail do služeb Johna Andrého, který sídlí v jiném městě.

Abigail je nucena opustit svého syna Cicera, ale Anna jí slíbí, že se o něj postará. U nového pána se Abigail má dobře a John jí věří, to ale ještě netuší, co je Abigail zač.

Z odchodu ze Setauketu je Abigail zdrcena, Anna toho ale využije. Začne jí posílat skrze jejího syna zprávy, aby informovala americkou špionážní službu o tom, co André plánuje. Abigail se na stranu amerických rebelů přidá a začne spolupracovat.

Abigail je…

  • matkou Cicera

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama