Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Caleb Brewster

Caleb Brewster

Další kamarád Abrahama Woodhulla, kterého zná od dětství. Tvrdý chlapík.

Sezóny 4
2014 - 2017

Caleb Brewster je dalším z lidí, které zná Abraham Woodhull z dětství. Kdyby byla moderní doba, tak by Caleb patřil k nejlepším z nejlepších. Jeho povolání je kurýr, tudíž vystavuje svůj život velkému nebezpečí a často riskuje. Touží po akci a hodně dře.

Caleba dětství příliš nebavilo, protože žil nudný život na farmě. Při první příležitosti se z farmy dostal, aby poznal svět. Když mu bylo 19 let, tak se přihlásil na velrybářskou loď, kde se stal součástí posádky, která mířila do Grónska.

V Grónsku prožil tvrdý život, kde se postavil samotné matičce přírody. Díky tomu se z něj stal tvrdý chlap, kterého ani Britové nezastraší. Nyní slouží ve špionážní rozvědce samotného George Washingtona.

Caleb Brewster je…

  • synovcem Lucase Brewstera

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama