Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Nathaniel Sackett

Nathaniel Sackett

Strůjce americké špionážní služby.

Sezóny 2
2014 - 2015

Nathaniel Sackett je členem nejbližšího a nejvěrnějšího okruhu amerického generála George Washingtona, který stojí v čele Kontinentální armády. George Washington je přesvědčený o tom, že špionáž je hlavním prvkem americké války o nezávislost. K realizaci špionážní rozvědky mu pomohl právě Nathaniel Sackett, který je hlavou všech špionážních akcí.

Za zrodem známého špionážní spolku Culper Ring stojí Nathaniel Sackett. Jeho hlavními asistenty, kteří o rozvědce ví, jsou George Washington a mladý voják Benjamin Tallmadge. Právě díky Benovi funguje celá špionážní akce, protože shání americké obyvatele, kteří by pro svou vlast byli schopni získávat tajné informace.

Nathaniel Sackett vymýšlí různé plány a věci, které by jim ve špionských akcích mohli pomoci. Proto se například dočkáme neviditelného inkoustu či ponorky ve tvaru vejce. Všechny tyto vymoženosti skutečně napomáhají Američanům k výhře nad Brity.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama