Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni) Nathaniel Sackett

Nathaniel Sackett

Nathaniel Sackett

Strůjce americké špionážní služby.

Sezóny 2
2014 - 2015

Nathaniel Sackett je členem nejbližšího a nejvěrnějšího okruhu amerického generála George Washingtona, který stojí v čele Kontinentální armády. George Washington je přesvědčený o tom, že špionáž je hlavním prvkem americké války o nezávislost. K realizaci špionážní rozvědky mu pomohl právě Nathaniel Sackett, který je hlavou všech špionážních akcí.

Za zrodem známého špionážní spolku Culper Ring stojí Nathaniel Sackett. Jeho hlavními asistenty, kteří o rozvědce ví, jsou George Washington a mladý voják Benjamin Tallmadge. Právě díky Benovi funguje celá špionážní akce, protože shání americké obyvatele, kteří by pro svou vlast byli schopni získávat tajné informace.


Nathaniel Sackett vymýšlí různé plány a věci, které by jim ve špionských akcích mohli pomoci. Proto se například dočkáme neviditelného inkoustu či ponorky ve tvaru vejce. Všechny tyto vymoženosti skutečně napomáhají Američanům k výhře nad Brity.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás