Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

John André

John André

Velitel britské zpravodajské služby.

Sezóny 3
2014 - 2016

John André je velitel britské zpravodajské služby, který zakládá své operace v New Yorku. John je na rozdíl od svého protějška Bena Tallmadgera zkušený a mazaný, má bystré oko, díky kterému pozná lidské slabosti, a k dosažení svých cílů používá jakýchkoliv metod.

John je gantleman, má vyhraněný vkus, ale zároveň je přísným a nelítostným velitelem. Nepřímo vede válku se svým protějškem Benem Tallmadgerem. Sami o sobě však vůbec neví.

Jak už jde poznat podle příjmení, John André je sice Britem, ale je synem francouzských rodičů. Má velmi dobrý vztah k ženám, které ho velmi přitahují. Jednou z nich se také stane Peggy Shippen, do které se velmi zamiluje. Jejich vztah však bude mít několik velkých překážek, které společně budou muset překonat. John se totiž musí věnovat politice a začne tak Peggy zneužívat pro své účely. Ve skutečnosti mu však nejde jenom o politiku, protože ji opravdu miluje.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama