Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni) John André

John André

John André

Velitel britské zpravodajské služby.

Sezóny 3
2014 - 2016

John André je velitel britské zpravodajské služby, který zakládá své operace v New Yorku. John je na rozdíl od svého protějška Bena Tallmadgera zkušený a mazaný, má bystré oko, díky kterému pozná lidské slabosti, a k dosažení svých cílů používá jakýchkoliv metod.

John je gantleman, má vyhraněný vkus, ale zároveň je přísným a nelítostným velitelem. Nepřímo vede válku se svým protějškem Benem Tallmadgerem. Sami o sobě však vůbec neví.


Jak už jde poznat podle příjmení, John André je sice Britem, ale je synem francouzských rodičů. Má velmi dobrý vztah k ženám, které ho velmi přitahují. Jednou z nich se také stane Peggy Shippen, do které se velmi zamiluje. Jejich vztah však bude mít několik velkých překážek, které společně budou muset překonat. John se totiž musí věnovat politice a začne tak Peggy zneužívat pro své účely. Ve skutečnosti mu však nejde jenom o politiku, protože ji opravdu miluje.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás