Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Peggy Shippen

Peggy Shippen

Krásná žena z bohaté americké rodiny.

Sezóny 3
2015 - 2017

Peggy Shippen pochází z jedné z nejbohatších a nejvlivnějších amerických rodin státu Filadelfie. Říká se o ní, že je nejkrásnější ženou Ameriky. Je velmi okouzlující a přitažlivá a má patřičné charisma. Kromě toho je na svůj věk velmi vyspělá a chytrá.

Peggy je již ve věku, kdy jí její otec hledá manžela. Nesmí to však být lecjaký muž, musí mít patřičné bohatství, vychování a respekt. Do toho se však zaplete John André, do kterého se Peggy hluboce zamiluje.

S Johnem tak brzy přichází problémy, otec Peggy si nepřeje, aby se s někým, jako je on, stýkala. Lásce se však nedá poručit a Peggy dále bojuje se svým nesmlouvavým otcem.

Peggy Shippen je…

  • dcerou Edwarda Shippena IV.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama