Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

George Washington

George Washington

Velitel Kontinentální armády a americké špionážní rozvědky.

Sezóny 4
2014 - 2017

Generál George Washington stojí v čele americké Kontinentální armády, která bojuje s britskou armádou na americké půdě. Cílem je porazit všechny britské vojáky a dosáhnout konečné nezávislosti americké půdy.

George Washington je velmi chytrý a zkušený velitel. Zároveň stojí v čele americké špionážní rozvědky, protože si myslí, že právě špionážní hra s nepřítelem dokáže docílit toho, že Amerika zvítězí.

Brzy se seznamuje s vojákem Benjaminem Tallmadgem, kterého zasvětí do své špionážní rozvědky. Ben se osvědčí, proto mu Washington čím dál více důvěřuje. Společně plánují různé špionážní tahy, díky kterým jsou schopni zneškodnit britskou armádu.

George Washington je…

  • synem Augustinea Washingtona (†) a Mary Ball Washington
  • bratrem Samuela Washingtona, Johna Augustinea Washingtona, Charlese Washingtona, Betty Washington Lewis a Mildred Washington (†)
  • nevlastním bratrem Lawrence Washingtona (†) a Augustinea Washington (†)
  • manželem Marthy Dandridge Custis
  • strýcem Bushroda Washingtona

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama