Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Benjamin Tallmadge

Benjamin Tallmadge

Abrahamův přítel z dětství, který je nyní členem armády generála Washingtona.

Sezóny 4
2014 - 2017

Ben je starý Abrahamův přítel, který slouží ve Washingtonově armádě jako jeden z jeho nejbližších rádců. Ben je nebojácný voják a muž činu, který je rozeným lídrem.

Čerstvě určenými rozkazy přímo od generála Washingtona, má Ben za úkol řídit tajnou skupinu špiónů. Ben je zároveň vášnivým zastáncem Patriotské záležitosti, ale i když tuto záležitost rozřeší, tak bude velmi tvrdě vyzkoušen špionážní hrou.

Ben ve své vojenské pozici čím dál víc stoupá a stává se jedním z nejvěrnějších lidí generála George Washingtona. Jeho hlavním úkolem je řídit špionážní rozvědku, v jejíž čele stojí jeho přítel Abraham.

Benjamin Tallmadge je…

  • synem Nathaniela Tallmadge
  • bratrem Samuela Tallmadge (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama