Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Robert Rogers

Robert Rogers

Zkušený vůdce Královniných Rangerů, kterému jde jenom o peníze.

Sezóny 4
2014 - 2017

Robert Rogers je vůdcem žoldáků, kteří stojí na straně Královniných Rangerů. Rogers bojoval po boku Washingtona ve francouzské a indické válce, když byli oba dva v královském vojsku. Rogers se po válce vrátil do Anglie, kde propadl alkoholu, dlužil mnoho peněz a ztratil ženu.

Peníze a touha po bitvě jej zavede do Ameriky, kde je odhodlaný zničit Washingtonovu rebelii a získat zpátky svůj majetek. Rogers je vyloženě na peníze a nic jiného jej nezajímá.

Svou pozicí v britské armádě se brzy dostává do problémů. Mezi vojáky není respektovaný a nikdo s ním nechce nic mít. Rogers je však stále odhodlaný zničit americkou rebelii, aby tak pokořil svou velkou nemesis, generála George Washingtona.

Často propadá hněvu, je vychytralý a mazaný. S nikým se nepáře.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Vudce královniných rangerů.

10.6.2014 | 18:05:18

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama