Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

John Graves Simcoe

John Graves Simcoe

Lstivý voják, sloužící pod vedením majora Hewletta.

Sezóny 4
2014 - 2017

John Graves Simcoe je čerstvě povýšený voják, který slouží pod vedením majora Hewletta v Setauketu. Ve svém nitru nenávidí kolonisty, zejména Abrahama, a je hluboce zamilovaný do Anny Strong.

John je zkušený bojovník, který je tak lstiví, jako je nebezpečný. Je to pravý voják, který nemůže dělat nic jiného, než válčit. Brzy se však dostane do problémů a na nějaký čas se z něj stane rukojmí. John si z toho však nic nedělá.

Jeho cesta ho zavede do jednotky Královniných Rangerů, kde se stane velitelem jedné ze skupin. Ihned se vydá zpátky do Setauketu, kde začne toužit po Anně Strong. Tím se však dostane do sporu s majorem Hewlettem, který je do Anny také zamilovaný. John si proto nebere žádné servítky, Hewletta přepadne a zavře jej. Tím má od něj na čas pokoj.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AroganceSama

Lehkej násilník

25.6.2014 | 21:43:46
Kothy

zmetek

10.6.2014 | 18:04:01

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama