Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Abraham Woodhull

Abraham Woodhull

Mladý farmář, který se stane americkým špehem.

Sezóny 4
2014 - 2017

Abraham je pravou tváří války o nezávislost. Je to muž, který je rozpolcený mezi jeho ideály a chtíčem. Jedná se o mladého farmáře, který je ženatý s Mary Woodhull. Spolu mají jednoročního syna Thomase, pro kterého by Abe udělal cokoliv.

Abe chce jako obyčejný člověk žít poklidný život, ale místo toho se dostane ještě hlouběji do dění války a to proti své vůli. Aby zachránil své nejbližší a milované, musí za ně bojovat a zapojit se tak do války o nezávislost.

Z počátku to nevypadá na žádnou velkou věc, ale nakonec se ukáže, že Abe sehraje velkou roli ve válce o nezávislost. Začne se mu přezdívat Samuel Culpeper a začne plnit přímé rozkazy od generála George Washingtona.

Abraham Woodhull je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Americký spion.

10.6.2014 | 18:06:19

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama