Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Mary Woodhull

Mary Woodhull

Mladá manželka Abrahama Woodhulla.

Sezóny 4
2014 - 2017

Mary Woodhull byla původně zasnoubená s Thomasem Woodhullem, ale ten během války zemřel, a tak si musela vzít jeho mladšího bratra Abrahama Woodhulla.

Narodil se jim syn Thomas, kterého mají oba dva z celého srdce rádi a udělali by pro něj cokoliv. Mary počítá s tím, že se Abe o ni a o Thomase postará a ochrání je během války o nezávislost.

Abe se však během války začne chovat jinak a začne cestovat do New Yorku. Mary pojme podezření, že ji Abe podvádí a začne se o svého manžela ještě více zajímat. Ve skutečnosti ho velmi miluje, a ať se stane cokoliv, tak by mu nikdy nijak neublížila.

Mary Woodhull je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Umi zametat neporadek.

10.6.2014 | 18:04:22

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama