Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Benedict Arnold

Benedict Arnold

Nejznámější zrádce ve válce o nezávislost.

Sezóny 3
2015 - 2017

Benedict Arnold je generálem americké Kontinentální armády. Jedná se o velmi hrdého vojáka. Právě ve válce se cítí jako doma. Je horkokrevným, zkušeným a bojeschopným vojákem. Jezdí v první linii, proto je často zraněný.

Benedict je během jedné bitvy zraněn a převezen na ošetřovnu. Jeho zranění je tak velké, že chvíli hrozí, že mu amputují nohu. Benedict se však ze svého zranění částečně dostane, proto jej vidíme neustále s holí v ruce, o kterou se opírá.

V táboře často diskutuje se svým generálem Georgem Washingtonem, kterého sice podporuje, ale nemá jej příliš v lásce. Zároveň se setkává i s Benjaminem Tallmadgem, který je členem americké špionážní rozvědky.

Benedict touží po tom, aby se mohl vrátit na bitevní pole, ale jeho zranění mu to nedovoluje. Je přesvědčen o tom, že kdyby byl po boku svých vojáků, tak by americká armáda dokázala vyhrát každou bitvu.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama