Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni) Benedict Arnold

Benedict Arnold

Benedict Arnold

Nejznámější zrádce ve válce o nezávislost.

Sezóny 3
2015 - 2017

Benedict Arnold je generálem americké Kontinentální armády. Jedná se o velmi hrdého vojáka. Právě ve válce se cítí jako doma. Je horkokrevným, zkušeným a bojeschopným vojákem. Jezdí v první linii, proto je často zraněný.

Benedict je během jedné bitvy zraněn a převezen na ošetřovnu. Jeho zranění je tak velké, že chvíli hrozí, že mu amputují nohu. Benedict se však ze svého zranění částečně dostane, proto jej vidíme neustále s holí v ruce, o kterou se opírá.


V táboře často diskutuje se svým generálem Georgem Washingtonem, kterého sice podporuje, ale nemá jej příliš v lásce. Zároveň se setkává i s Benjaminem Tallmadgem, který je členem americké špionážní rozvědky.

Benedict touží po tom, aby se mohl vrátit na bitevní pole, ale jeho zranění mu to nedovoluje. Je přesvědčen o tom, že kdyby byl po boku svých vojáků, tak by americká armáda dokázala vyhrát každou bitvu.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás