Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Anna Strong

Anna Strong

Bývalá snoubenka Abrahama Woodhulla, která se s ním zná od dětství.

Sezóny 4
2014 - 2017

Anna je chytrá a tvrdohlavá žena, která se zná s Abrahamem, Benjaminem a Calebem od dětství. Ještě před třemi lety byla Anna zasnoubená s Abem, ale jejich závazek rozbili jejich otcové. Tím skončila jedna velká láska.

Jakmile Britové vpadli do jejich města, Anna si vzala za muže Selaha Stonga, známého jako Whig, aby se vzpamatovala z porušeného závazku s Abem. Postupem času se začalo šuškat, že Anna sympatizuje s Patrioty.

I když je vdaná za jiného, stále je mezi ní a Abem silné pouto, a když se do toho zamíchá ještě válka o nezávislost, tak si budou ještě blíže.

Anna Strong je…

  • manželkou Selaha Stronga

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
novoten

Hlavní důvod, proč trávit čas s Turn.

12.5.2015 | 17:48:35
Kothy

Abrahamova davna laska.

10.6.2014 | 18:06:02

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama