Turn: Washington's Spies (Zvrat: Washingtonovi špioni)
85/100 - 35×

Turn: Washington's Spies(Zvrat: Washingtonovi špioni)(Turn)

Nacházíme se v létě roku 1776, kde se hlavní hrdina Abraham Woodhull, zemědělec z New Yorku, spojí se skupinou přátel z dětství do špionského spolku The Culper Ring, který obrací karty amerického boje za nezávislost.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Historický, Špionážní
hrají
Jamie Bell (Abraham Woodhull), Seth Numrich (Benjamin Tallmadge), Daniel Henshall (Caleb Brewster), Heather Lind (Anna Strong), Meegan Warner (Mary Woodhull), Kevin McNally (Richard Woodhull), Burn Gorman (Edmund Hewlett), Angus Macfadyen (Robert Rogers), Samuel Roukin (John Graves Simcoe), JJ Feild (John André), Ian Kahn (George Washington), Owain Yeoman (Benedict Arnold), Ksenia Solo (Peggy Shippen), Stephen Root (Nathaniel Sackett), Idara Victor (Abigail)

Richard Woodhull

Richard Woodhull

Tvrdý Abrahamův otec.

Sezóny 4
2014 - 2017

Richard Woodhull je otcem Thomase Woodhulla a Abrahama Woodhulla a protektorem města. Je to už hodně dlouhá doba, co Richard ztratil svého staršího syna Thomase ve válce, proto se maximálně věnuje svému jedinému synovi, který mu zbyl.

Richard je soudce, který chce být v každém případě na vítězné straně války, ať to stojí, co to stojí. Zároveň je tvrdý loyalista, ale ve skutečnosti věří, že je nemožné, aby rebelie uspěla proti síle britské armády.

Po příchodu britské armády na jejich vesnici se Richard přidá na stranu majora Edmunda Hewletta, který sem přišel v čele britské armády. I když je maximálně nakloněný britské armádě, tak netuší, že jeho syn pracuje pro americkou špionážní rozvědku.

Richard Woodhull je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Ma se synem komplikovany vztah.

10.6.2014 | 18:04:42

Konec Turn: Washington's Spies

Po čtyřech řadách plných nejrůznějších intrik a špionážních technik je seriál Turn: Washington's Spies u konce. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama