The Vampire Diaries (Upíří deníky) Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Co nás čeká v 7. - 9. díle?

Následující díly se budou točit kolem toho, jak se nejlépe zbavit Juliana a jak se Caroline vypořádá s novou realitou, které teď musí čelit.


12 0
19.11.2015

7. Mommie Dearest

Datum premiéry: 19. listopadu 2015

Stefan s Damonem čelí své matce a připomínají jí své bolestné vzpomínky na dětství, aby Lily ukázali, že s ní Julian manipuluje. Když však Lily odhalí tajemství, které skrývala přes 160 let, Stefan s Damonem zpochybňují vše, co kdy věděli o své rodině. Enzo se rozhodne před Lily obhájit a vyzve Juliana na souboj, nečekaný zvrat událostí však věci zkomplikuje. Matt se ocitne uprostřed prohlubujícího se tajemství, které zahrnuje obyvatele Mystic Falls. Carolinin svět se obrátí vzhůru nohama, když jí Valerie sdělí zprávy, které jí změní život.


8. Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me

Datum premiéry: 3. prosince 2015

Když pořádají Julian s Lily večírek, aby oslavili výročí Mary Louise a Nory, rozhodnou se Stefan s Damonem učinit riskantní plán, aby odstranili hrozbu jménem Julian. Potom, co Valerie odhalila něco velkého, musí Caroline čelit nové realitě, i když hrozí, že tím ukončí vztah se Stefanem. Lily je rozhodnutá ochránit svou rodinu a udělá tak nejtěžší rozhodnutí ve svém životě.

9. Cold as Ice

Datum premiéry: 10. prosince 2015

Svátky jsou v plném proudu a Stefan s Damonem se při hledání Juliana ocitnou v malém městečku nedaleko Mystic Falls. Na Whitmorské univerzitě se pořádá sběr hraček a Bonnie se rozhodne hledat pomoc u Nory, takže spolu navážou neočekávané přátelství. Caroline se snaží zvládat svůj nový život těhotné upírky, zatímco Alaric se začíná obávat, že ji to těhotenství začíná ovlivňovat více, než si sama připouští. Když se Stefan nepohodne s Damonem, rozhodne se vzít věci do vlastních rukou a spustí tak tragický řetězec událostí, který jim navždy změní životy.

Diskuze /5

Car

bohužel nic co bychom si už nepřečetli :-(

19.11.2015 | 14:54:44
misa1471

:)

19.11.2015 | 15:37:29
VampKošilka

Zdá se mi to, nebo ty synopse jsou převážně o Lily?

20.11.2015 | 12:39:11
Car

podle mě nezdá .-(

20.11.2015 | 15:08:30
RoseMary

tesim se na dil ctvrteho prosince.vim ze je jeste brzy ale je skoda ze tady neni nejake promo na zkraceni casu.fotky mi toho moc nerekli.

21.11.2015 | 21:51:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás