The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Annabelle Zhu

Annabelle Zhu

Upírka, která se zoufale snaží osvobodit svou uvězněnou matku z hrobky.

Sezóny 3
2010 - 2011

Anna je staletí stará upírka, která žila se svou matkou Pearl v Mystic Falls během doby, kdy si Katerina Petrova pohrávala s bratry Salvatorovými. O 150 let později se znovu vrací do města, aby otevřela hrobku, ve které zůstala její matka uvězněna spolu s ostatními upíry.

Aby získala přístup do hrobky, využila Jeremyho, kterému řekla o upírech a nakonec se do něj postupně zamilovala a chtěla mu splnit jeho přání stát se upírem. Anně se skutečně povedlo dostat svojí matku ven, dokonce s ní i žila, ale Johnathan Gilbert, který se dozvěděl o jejich existenci, Pearl zabil, což Annu zdevastovalo.

Jeremy jí pomáhá snést toto kruté období, protože sám ztratil rodiče. I on se chce stát upírem a Anna mu připraví lahvičku se svou krví. Gilbertovo zařízení na odhalení upírů je ale aktivováno, když je Jeremy s Annou venku a Anna je odvedena policisty do budovy, kde budou všichni nalezení upíři spáleni. V budově se ocitne i John Gilbert, který Annu zabije vlastním kolíkem.

Poté, co Jeremy zemře a je přiveden zpět k životu, se mu začne zjevovat Anna, se kterou naváže znovu intimní vztah i přesto, že nyní Jeremy chodí s Bonnie. Když Matt otevře plný průchod z druhé strany k nám, Anna ukradne náhrdelník Původní čarodějky, zatímco Jeremymu tvrdí opak. Poté si uvědomí, že by měla Jeremyho nechat jít, aby žil skutečný život. Dá mu náhrdelník a svěří se mu, že na druhé straně nenašla svou matkou. Ta se najednou objeví a obě se po dlouhé době shledávají. Poté, co Bonnie zavře průchod z druhé strany, Anna mizí.

Annabelle Zhu je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

Ana! moje mimino! ta byla suprová <3 škoda, jak skončila

26.6.2020 | 16:29:37
VampKošilka

Ten její nosánek nahoru mě vytáčel. Nebyla vůbec sympatická, byla nudná, hloupá a ještě arogantní až na půdu. Nechápu Jeremyho vkus v tomto případě.

7.7.2016 | 23:40:01
Kollci

Annu jsem si vůbec neoblíbila, byla mi hrozně nesympatická. Nechápu, co na ní Jeremy viděl.

31.7.2013 | 20:09:11
Lenly Lolkoloková

Nechápu proč chtěla tak moc osvobodit matku. Vždyť ji zakázala všechno co chtěla!!!!!!

22.7.2013 | 14:04:42

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama