The Vampire Diaries (Upíří deníky) Caroline Forbes

Caroline Forbes

Caroline Forbes

Kamarádka Eleny a Bonnie, která díky své proměně v upíra najde sama sebe.

Sezóny 8
2009 - 2017

Caroline je dcerou Billa a Elizabeth, rodičů, kteří spolu nežijí kvůli homosexuální orientaci otce. Caroline se svou matkou tolik nevychází, i když ji má hrozně ráda. Je to také kvůli tomu, že Elizabeth, jako členka rady, má před Caroline spoustu tajemství ohledně upírů. Caroline je také nejlepší kamarádkou Eleny a Bonnie, začne se zpočátku vídat s Damonem, který ji jen využívá a udělá si z ní příležitostnou svačinku.

Až když Elena Damonovi řekne, ať Caroline nechá být, tak to udělá. Caroline je celkem rozčílená, když se dozví o upírech až poté, co to ví už i Elena a Bonnie. Začne se vídat s Mattem, jejich vztah zpočátku ale není ideální, protože Matt má stále v hlavě Elenu. Caroline se také stane miss Mystic Falls. Když je aktivováno zařízení Johnathana Gilberta, zapůsobí i na Tylera, který jede v autě s Caroline a Mattem, a všichni nabourají. Caroline je zraněna a převezena do nemocnice. Je vyléčena Damonovou krví, ale později za ní přijde Katherine a zabije ji.


Caroline úspěšně dokončí svou proměnu v upíra a Stefan ji pak později učí, jak se chovat, když je nyní upírkou. Její matka těžko nese, že se Caroline stala upírem, ale po nějakém čase se přes to přenese. Caroline také pomáhá vyrovnat Tylerovi se s tím, že je vlkodlak, což mezi nimi vytvoří užší vztah a i přes Mattovu nepřízeň, spolu začnou chodit. Když to zjistí Tylerovo matka, zavolá na pomoc otce Caroline, Billa, aby se o ni postaral. Ten ji začne mučit v Lockwoodovic sklepení, ale brzo je Caroline zachráněna Elizabeth a Tylerem.

Smrt svého otce, kterého nevědomky zabil Alaric, nese těžce. Když se Tyler stal hybridem a začal se věnovat Klausovi, zapříčiní to konec vztahu mezi Caroline a Tylerem. Tyler dokonce i Caroline pokouše, která je následně vyléčena Klausovou krví. Klaus se navíc do Caroline zakouká a ta poznává, že není tak špatný, jak se může zdát.

Caroline Forbes je…

  • dcerou Williama Forbese a Elizabeth Forbes
  • matkou Josie Saltzman a Lizzie Saltzman
  • neteří Boba a Mary
  • vzdáleným potomkem Williama Forbese (†), Geralda Forbese (†) a Margaret Forbes (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RoseLockwood

Ze začátku byla mírně namyšlená, ale pak jsem si ji zamilovala. Věrná kamarádka i partnerka. Jsem ráda, že je se Stefanem, protože konečně dostane někoho, kdo mu bude naslouchat…

24.4.2016 | 13:33:28
k2306

V jakém díle se proměnila Caroline ??? prosím…:))

20.4.2016 | 12:57:48
VampKošilka

Caroline je někdy protivná, ale mám jí ráda. Nebojí se každému říct, co si o něm myslí a někdy si přímo užívám, když se do někoho obuje(Elena a Damon). Nikdy neselhala jako kamarádka, ani jako partnerka, což je pro tento seriál vzácnost. Líbila se mi s Tylerem, ovšem i se Stefanem jí to moc sluší a přeju jim to.

9.2.2016 | 12:31:11
Jane O'brien

Ze zacatku mrcha :D ale po tom co se stala upirkou je moje nejoblibenejsi zenska postava :D nesnasela jsem kdyz byla s tylerem :D nejvic se hodi ke klasovi <3 :D se stefanem jim to taky docela jde ale podle me si ji nevazi a nemiluje ji tolik jak Elenu …

27.1.2016 | 0:23:59
Sigina

Nejlepší ženská postava. Moc se mi líbí se Stefanem. Je pro něj mnohem lepší než sebestředná Elena… Umí zariskovat ale vždy se vrátí do usměvavých kolejí. Líbí se mi i těhotenství.

22.1.2016 | 21:41:52
Klaudie

Od té doby co se Elena proměnila je Care má nejoblíbenější postava :)

4.12.2015 | 14:59:49
kajkulka

Všechno nejlepší k narozeninám Candice :)!!!

13.5.2015 | 12:16:10
AjdaA

Byla úžasná,její vztah s Tylerem a potom s Klausem byl nejlepší…ale teď,stejně jako všechny TVD postavy prošla vývojem,kterej není bohužel výbec ku prospěchu.....její vztah se Stefanem se mi prostě nelíbí…vždycky budou best friends a né pár jako Stefan a Elena......ale i tak ji mám z aktuálních postav nejvíce ráda :)

7.4.2015 | 12:14:03
Crazyno

Je nejlepší! :) Sice až po proměně, ale je! :)

23.1.2015 | 18:57:30
Kollci

Na začátku mi hrozně lezla na nervy, ale co se z ní stala upírka, je to má nejoblíbenější ženská postava.

31.7.2013 | 20:10:27

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás