The Vampire Diaries (Upíří deníky) Rayna Cruz

Rayna Cruz

Rayna Cruz

Nebezpečná lovkyně upírů.

Sezóny 1
2016 - 2016

Rayna Cruz se za pomoci šamanského kouzla někdy v 19. století stala obávanou lovkyní upirů. Je dcerou Vicenta Cruze, který byl členem Bratrstva pěti a byl taktéž obávaným lovcem upírů, jehož cílem bylo uvěznit všechny upíry ve Fénixově kameni.

Poté, co byla Ranya přinucena Julianem zabít svého otce, se stala za pomoci šamanského kmene lovkyní, která se měla pomstít Julianovi, Heretikům a všem dalším upírům.


V seriálu byl pak jejím hlavním cílem Stefan Salvatore, protože byl jejím mečem bodnut, což jí umožnilo najít ho, ať už se nacházel kdekoliv. Meč jí tedy určil cíl, který musela zabít a poslat jeho duši na věčná muka do Fénixova kamene. Díky tomu, že ji meč takto ovlivňoval, byla schopna zabít kohokoli, kdo se jí postavil do cesty, i když to byl i jenom obyčejný člověk.

Rayna Cruz je…

  • dcerou Vicenta Cruze (†)

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ShadowKittyGirl

Drsná holka co jako Phoenix vstává z popela ;-) opět v sobě měla nevyužitý potenciál ale to jak i bez zvláštních schopností nakopala všem zadek bylo dost hustý O:-)

7.3.2017 | 12:22:05

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás