The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Victoria Donovan

Victoria Donovan

Nerozvážná sestra Matta Donovana, která se dostane do velkých potíží.

Sezóny 5
2009 - 2017

Vicki je Mattovou starší sestrou a první velkou (zprvu) neopětovanou láskou Jeremyho, bratra bývalé Mattovi přítelkyně Eleny. Vicki vypomáhá v baru Mystic Grill a jinak svůj volný čas tráví poflakováním po hřbitově s lahvičkou prášků nebo alkoholu. Ze začátku tráví čas s Tylerem, ale kvůli finančním rozdílům ho nechá plavat a začne se vídat s Jeremym.

Naneštěstí se připletla do cesty Damonovi, který ji nakonec z nudy proměnil v upíra. Ta svoji přeměnu dokončí a začne dělat v Mystic Falls potíže. Když se Stefan rozhodne, že ji zastaví, a Jeremy je právě kvůli Vicki v nebezpečí, zakročí Stefan, zabodne dřevěný kůl do srdce Vicki a ta umírá. Veřejnosti je ale řečeno, že Vicki pouze odjela z města, až po dlouhé době tělo najde Caroline a Matt se tak dozvídá pravdu o své sestře.

Vicki se znovu ukáže Jeremymu jako duch. Po smrti Jeremyho, co byl Bonnie opět přiveden k životu, dokáže právě vidět duchy. Původní čarodějka Esther protlačí Vicki na druhou stranu, aby zabila Elenu a tím tak znemožnila Klausovi vytvořit více hybridů. Její plán ale nevyjde a Vicki je poslána nadobro do světa mrtvých.

Victoria Donovan je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Občas mi tak liezla na nervy! Ale ako upírka bola super. Škoda, že v seriály nepobudla dlhšie. určite mala potenciál stať sa super postavou.

6.6.2021 | 17:51:20
bloody_maniac

moc jsem jí nemusela… yikes

26.6.2020 | 16:17:35
FaithOriginal

Vicky nikdy nedostala prostor zazářit trochu více než jako troka na drogách nebo duch, což je velká škoda :/

7.11.2018 | 19:37:58
Dark Angel

Zbožňoval som ju :D

9.5.2017 | 13:08:54
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

Mě Vicky nevadila je lepší než Katherine.

16.3.2017 | 13:47:39
Stifler's sister

Byla to čubka. Tahala se zároveň s Tylerem i Jeremym. Když jí poslal v niveč jeden, přilezla za druhým. Ale dobré a výstižné ztvárnění dnešních puberťaček :) :3

29.8.2016 | 11:45:16
VampKošilka

Mě se Vicki i líbila, ona jediná se mi k Jeremymu hodila..Podstatný fakt je, že jen jí byl Jeremy věrný.

16.4.2016 | 0:51:16
Car

škoda, že se v seriálu prezentovala jako ku mohla být zajímavou postavou jinak…vedle ,,správnáka,, Matta to působilo jako jing a jang:-D

23.3.2015 | 21:04:50

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama