The Walking Dead (Živí mrtví) Pět událostí z komiksů, kterých bychom se měli dočkat v osmé řadě

Pět událostí z komiksů, kterých bychom se měli dočkat v osmé řadě

Pět událostí z komiksů, kterých bychom se měli dočkat v osmé řadě

Jakých událostí se dočkáme v osmé sérii The Walking Dead? Nahlédli jsme do komiksů a vybrali jsme pět věcí, kterých se možná dočkáme. Článek obsahuje potenciální spoilery.


19 0
17.5.2017

1. Někdo přijde o nohu

Během války přišel o nohu Heath, který byl tak na poslední chvíli zachráněn před smrtí. V seriálu se Heath dočkal odlišné dějové linky, a proto, pokud o ni nakonec skutečně nepřijde on, přijde o nohu některá postava z Alexandrie.

2. Gregory zradí

V sedmé sérii jsme viděli několik náznaků, že by se Gregory mohl přidat na stranu Spasitelů. V komiksech se tak skutečně stalo, protože když Rick a jeho spojenci zaútočili na Svatyni, tak se po Neganově boku mimo jiné nacházel i Gregory, který řekl, že Hilltop stojí na jeho straně.


3. Rick vs. Negan

V komiksové předloze proti sobě stanuli tváří v tvář vůdci obou skupin, kteří se poprali ve finálním souboji. Doufejme, že Rick se s Neganem porve i v seriálu. Pro Ricka by to byla skvělá odplata za to, co mu udělal v epizodě The Day Will Come When You Won't Be.

4. Vztah mezi Carol a Ezekielem

V komiksech měla ke králi Ezekielovi velmi blízko Michonne, která s ním začala chodit. V seriálu se Michonne dočkala jiné dějové linie, která zahrnuje především Ricka, a proto by s králem Ezekielem nakonec měla skončit Carol, která její komiksovou linku převzala.

5. Šeptači

Po válce se Spasiteli se na obzoru objevili noví padouši, kteří si říkají Šeptači. Nebudeme prozrazovat, čím jsou unikátní či proč přijdou, ale nějakého náznaku týkajícího se jejich příchodu bychom se mohli dočkat už v osmé řadě.

Foto: AMC; Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /8

ori

Podľa mňa 8. séria skončí tak ako vojna s Neganom (126. časť komiksu), a Šepkáči budú až v 9., jedine že by na konci bola nejaká potitulková scéna. Ale ak bude aj v seriáli ten časový skok 2 roky, tak by to bola blbosť, ale skôr to bude o dosť menej, možno pol roka.

17.5.2017 | 20:26:50
Zigulík

Zajímalo by mě víc o šeptačích

#3 ori
17.5.2017 | 21:04:28
ori

#2 Zigulík: Obliekajú si kožu zombíkov, takže tí ich ignorujú, žijú v prírode ako zvieratá, neuznávajú civilizáciu, vedia korigovať smer hordy.

17.5.2017 | 21:45:25
hyena

tak to som zvedavy na ich vodcu to bude elitny psychopat :D

#6 ori
17.5.2017 | 23:51:20
Leon

Já se také domnívám, že 8. série obsáhnou celou válku s Neganem. Spoilery z natáčení to zatím potvrzují. Takže by tam mělo být vše z tohoto článku, snad jen vyjma 5. bodu…

18.5.2017 | 4:45:12
ori

#4 hyena: Hovorí si Alpha (nepoužívajú mená), je to bezcitná mrcha ktorá nemá problém zabíjať, jej nástupcom je Beta, viac ako dvojmetrový chlapík s dvomi veľkými nožmi ktorý má osobný konflikt s Neganom :D

18.5.2017 | 15:43:23
Pučálkovic Amina

Mám pocit, že oni už jsou tak vymletí, že už se považujou skoro za zombíky(nebo nějakou jejich evoluci) a chtěj vyhladit veškerou civilizaci,ale opravte mě jestli se pletu…na jedno se ale těším, na výraz Ricka a spol. až uvidí v čele stáda kráčet „zombíky“ se zbraněma :D

#8 ori
18.5.2017 | 16:10:56
ori

#7 Pučálkovic Amina: To nie, oni majú takú filozofiu, že civilizácia je mýtus a ľudia nie sú nič iné ako zvieratá, preto žijú pod holým nebom, lovia zvieratá, znásilnenie u ich nie je nič výnimočné a tak.

18.5.2017 | 17:06:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás