Arrow
90/100 - 1 400×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Athena

Athena

Nová vůdkyně Thanatovy gildy.

Sezóny 2
2018 - 2019

Athena se jednoho dne přidala k Lize zabijáků, kde se vypracovala mezi vysoce postavené členy. Už od začátku svého působení v Lize se znala s Nyssou al Ghul, dcerou vůdce Ra'se al Ghula, přičemž není jasné, zda se znala i s Talií al Ghul, protože tento fakt nebyl vysloveně zmíněn.

Když se novým Ra'sem stal Malcolm Merlyn, tak se Athena stala jeho nejvěrnější přisluhovačkou. Liga zabijáků však byla po čase zničena Nyssou al Ghul, a proto Malcolm založil nové uskupení, které nazval Thanatova gilda. Athena tu figurovala jako druhá ve vedení a po Malcolmově smrti převzala jeho vůdčí pozici a stanula v čele Thanatovy gildy.

Roku 2018 se nakonec se svými přisluhovači vydala do Star City, kde potřebovala najít Theu Queen. Konkrétně potřebovala získat její krev, která byla důležitá pro její poslání, protože přeci jenom stále šlo o dceru bývalého Ra'se al Ghula. Kvůli tomu však narazila na Arrowův tým, se kterým se musela vypořádat.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama