Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

S03E08: Leopard Catches Cloud

S03E08: Leopard Catches Cloud

Sunny se s Bajiem dostal do Pilgrimova doupěte, kde narazil na M.K. Ten však ihned, co spatří Sunnyho, zatouží po pomstě. Pilgrim je ale včas zastaví. Jeho lidé najdou komnatu ke zrození Azry. Moon chce vést armádu a Lydia, i přes jeho nesouhlas, ho následuje po jeho boku. Pilgrim slíbil Sunnymu, že uzdraví Henryho výměnou za to, že mu Sunny pomůže s Azrou. Bajie však odhalí jeho záměry a chce komnatu zničit.

cz sk
18.6.2018
890 000
44 minut

Základní info:

Scénář: Paco Cabezas
Režie: Matt Lambert
Herci: Daniel Wu (Sunny), Emily Beecham (Vdova), Aramis Knight (M.K.), Orla Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix), Nick Frost (Bajie), Lewis Tan (Gaius Chau), Eleanor Matsuura (Juliet Chau), Chipo Chung (Mistr), Wayne Gordon (Otto), Rodney Tosh (stráž akolytů), Michael Hayes (Smrťák Lydie), …

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

no… deje se tady toho hodne a pritom dohromady nic… porad cekam co to za skrytou silu v sobe Sunny ma a jestli ji odemkne… prorok je stopro zmrd, tak jsem zvedavy co z toho vyleze…

30.5.2019 | 9:33:21
wilkinson

Bu

15.10.2018 | 19:39:27

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama