Charmed (2018) Do Čarodějek míří hvězdy ze seriálů Pretty Little Liars a The Originals

Do Čarodějek míří hvězdy ze seriálů Pretty Little Liars a The Originals

Do Čarodějek míří hvězdy ze seriálů Pretty Little Liars a The Originals

V seriálu Charmed se objeví herec Tyler Blackburn, kterého můžete znát z Pretty Little Liars, a herečka Leah Pipes známá ze seriálu The Originals. Koho si zahrají, se dočtete uvnitř článku.

5 0
23.2.2019

Do konce první řady nového Charmed zbývá ještě epizod, a proto se v něm může objevit ještě mnoho nových postav. Můžeme se proto těšit na herce Tylera Blackburna, hvězdu seriálu Pretty Little Liars a seriálu Roswell, New Mexico.

Blackburn se objeví v jedné epizodě Čarodějek, v níž si zahraje démona Viralise, který dokáže lidem vysát duši a který má svůj věrný kult následovatelů. Jelikož disponuje silou, pomocí níž dokáže nahlédnout do nejzazších koutů lidské duše, láká svoje oběti na vidinu vyplnění jejich největších tužeb.


Kromě toho přivítá seriál posilu v podobě herečky Leah Pipes, kterou si můžete pamatovat ze seriálu The Originals. Pipes získala v seriálu Charmed jednu z vedlejších rolí, a tak zde ztvární Fionu Callahanovou, mladší sestru Charity a Harryho bývalou svěřenkyni.

Do Hilltowne se vrací za podezřelých okolností poté, co několik let trpěla ve vězení pro démony. Fiona je čarodějka s tajemnou minulostí a se záhadnou čarodějnou silou. Její propuštění z Tartarusu zařídila Sarcana a pro tři sestry může být tato skutečnost jak požehnáním, tak i prokletím.

Zdroj: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E16: Diplomatic Relations

cz65%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 17. a 18. díle?

Na co se můžeme těšit v 17. a 18. díle?

V příštích dvou epizodách seriálu Charmed budou muset sestry zachránit Harryho, Mel a Maggie vyhledají pomoc u svého otce a Macy zjistí něco o své minulosti.

Reklama

Nepřehlédněte

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

Do seriálu Charmed míří herec Eric Balfour, kterého můžete znát třeba ze seriálu Haven. Koho si ve druhé řadě zahraje, se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás