Charmed (2018) Do Čarodějek míří hvězdy ze seriálů Pretty Little Liars a The Originals

Do Čarodějek míří hvězdy ze seriálů Pretty Little Liars a The Originals

Do Čarodějek míří hvězdy ze seriálů Pretty Little Liars a The Originals

V seriálu Charmed se objeví herec Tyler Blackburn, kterého můžete znát z Pretty Little Liars, a herečka Leah Pipes známá ze seriálu The Originals. Koho si zahrají, se dočtete uvnitř článku.

5 0
23.2.2019

Do konce první řady nového Charmed zbývá ještě epizod, a proto se v něm může objevit ještě mnoho nových postav. Můžeme se proto těšit na herce Tylera Blackburna, hvězdu seriálu Pretty Little Liars a seriálu Roswell, New Mexico.

Blackburn se objeví v jedné epizodě Čarodějek, v níž si zahraje démona Viralise, který dokáže lidem vysát duši a který má svůj věrný kult následovatelů. Jelikož disponuje silou, pomocí níž dokáže nahlédnout do nejzazších koutů lidské duše, láká svoje oběti na vidinu vyplnění jejich největších tužeb.


Kromě toho přivítá seriál posilu v podobě herečky Leah Pipes, kterou si můžete pamatovat ze seriálu The Originals. Pipes získala v seriálu Charmed jednu z vedlejších rolí, a tak zde ztvární Fionu Callahanovou, mladší sestru Charity a Harryho bývalou svěřenkyni.

Do Hilltowne se vrací za podezřelých okolností poté, co několik let trpěla ve vězení pro démony. Fiona je čarodějka s tajemnou minulostí a se záhadnou čarodějnou silou. Její propuštění z Tartarusu zařídila Sarcana a pro tři sestry může být tato skutečnost jak požehnáním, tak i prokletím.

Zdroj: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E05: The Truth about Kat and Dogs

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Titulky ke zbývajícím dílům první řady zatím nebudou, jelikož se nenašel žádný jiný zájemce, který by zbývající epizody přeložil.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 4. - 6. díle?

Na co se můžeme těšit ve 4. - 6. díle?

Harry objeví strašlivé tajemství a čarodějky se budou muset spojit s Abigael, aby se pokusily najít záhadného asasína. Kromě toho bude Macy nezvěstná a později se bude muset utkat s nebezpečným nepřítelem.

Nepřehlédněte

Víme, kdo si zahraje Jordana

Víme, kdo si zahraje Jordana

Do druhé řady seriálu Charmed míří několik nových postav a jednu z nich ztvární herec Jordan Donica.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás