Chicago Med
91/100 - 45×

Sledovat

Isidore Latham

Isidore Latham

Nový kardiochirurg po smrti dr. Downeyho.

Sezóny 5
2016 - 2021

Dr. Isidore Latham je nový kardiotorakální chirurg, který nahradil zesnulého dr. Davida Downeyho. Hnedka při prvním setkání řekne narovinu dr. Rhodesovi, že nesouhlasil s jeho přesunem na jeho oddělení, ale musel poslechnout podle rozkazů rady. Jako oddaně praktikující ortodoxní žid nepracuje v den sabatu mimo nouze na pohotovosti. Dr. Rhodes ho nesnášel kvůli jeho přímočarosti a nedostatku taktu, ale tyto jeho vlastnosti byly později vysvětleny tím, že trpí autismem. Nicméně si uvědomuje, že tento nedostatek sociálních zkušeností pramení z jeho autismu a vyhledá názor od dr. Charlese, jak si je zlepšit. Později se přizná dr. Rhodesovi svůj autismus a jejich vztah se tím více uvolní. Dostal za úkol shromáždit důkazy, že dr. Ava Bekkerová zavraždila Cornelia Rhodese a nakonec se kvůli tomu spáchala sebevraždu.

(Latham s Rhodesem a Choiem, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Luke Mitchell bude novým doktorem v deváté řadě

Po odchodu důležitých postav v minulé řadě je potřeba rozšířit personál nemocnice a herec Luke Mitchell známý ze seriálů Blindspot či Big Sky bude jednou z těchto posil. Koho si zahraje a jaký bude příběh postavy se dozvíte ve článku.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama