Erin Lindsayová

Erin Lindsayová

Detektivka z chicagské zpravodajské jednotky.

Sezóny 4
2014 - 2017

Detektivka Erin Lindsayová má velmi zvláštní vztah s Hankem Voightem, velitelem rozvědky. Za její neochvějnou loajalitou vůči němu stojí fakt, že se o ni od jejích pubertálních let staral. Její nevlastní otec je v současnosti ve vězení – když nebyl, tak ji a její matku mlátil. Její matka Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová byla drogově závislá a o dceru se nestarala. Když za Erin přišla, tak akorát vždy chtěla peníze. Lindsayová tak vyrostla na ulici a ve svých čtrnácti letech už byla pětkrát zatčena za drobné přestupky jako krádež v maloobchodech, obtěžování či držení marihuany. Poté se stala informátorem pro Voighta, který ji spolu se svou manželkou později vzali pod svá křídla a stali se jejími legálními opatrovníky. Po dokončení střední školy se rozhodla stát se policistkou a šla na policejní akademii. Po jejím zvládnutí se přidala k chicagské policii, kde strávila čtyři roky v západním Chicagu jako pochůzkářka.

Díky její historii je Lindsayová citlivá a empatická vůči zranitelným mladým obětem (převážně dívkám). Například se tak snažila pomoci sedmnáctileté prostitutce Nadie, která byla drogově závislá a donutila ji dvakrát jít na odvykačku. Nakonec se ji podařilo přesvědčit Nadii, aby zůstala čistá a sehnala ji práci sekretářky u nich v rozvědce.


(Foto: NBC)

Poprvé se Erin objevila ve druhé řadě Chicago Fire jako detektivka, která občas spolupracuje s hasičskou stanicí 51, kde se postupně dala dohromady s hasičem Kelly Severidem. V premiérovém díle Chicago P.D. bylo oznámeno, že už má přes měsíc partnera Jaye Halsteada. V průběhu první řady se s Kellym rozešla. V druhé řadě byla rekrutována do útočných jednotek DEA. Nicméně postupně zjistila, že se nová práce točí hodně okolo byrokracie a nesplňuje to, co si přeje dělat. Takže nakonec rezignovala a vrátila se k chicagské rozvědce.

Lindsayová se nicméně vrátila zpět ke starým zlozvykům poté, co v crossoverovém příběhu s Law & Order: Special Victims Unit byla zavražděna Nadia Decotisová. Lindsayová se cítila za její smrt zodpovědná a vina ji dohnala k pití a znovuužívání narkotik. Také se dostala do spárů své matky, která ji v jejím chování podporovala. Ve finálovém díle 2. řady Voightovi odevzdala odznak a rezignovala. Vrátila se znovu v premiérovém díle 3. řady, když zjistila, že Halstead byl během práce v utajení prozrazen a je držen jako rukojmí a mučen drogovým bossem. Poté co pomohla rozvědce Halsteada osvobodit, se vrací zpět a rozhodne se být znovu čistá. Voight ji dal taky podmínku, aby přetrhala vazby s Bunny.

V druhé řadě se po přidání k DEA dala dohromady s Jayem, protože je už nedržel Voightův zákaz o chození na pracovišti. A i po té, co se vrátila zpět, svůj vztah udržovali. Na konci 4. řady se rozhodne přidat k protiteroris­tickém oddělení FBI v New Yorku.

(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – neobjevila se
  • 6. ŘADA – neobjevila se
  • 7. ŘADA – neobjevila se

Chicago Fire:

Chicago Med:

Chicago Justice:

  • JUSTICE 1. ŘADA – Tycoon

Law & Order: Special Victims Unit:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E15: Blood and Honor

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama