Designated Survivor (Prezident v pořadí)
86/100 - 64×

Designated Survivor(Prezident v pořadí)

Během Zprávy o stavu Unie dojde k útoku, při němž zemře prezident i zbytek vlády. Jeden člen vlády je vždy vybrán a přesunut na bezpečné místo, aby měl v případě pohromy kdo vládnout zemi. Této nešťastné noci padla volba na ministra pro místní rozvoj Toma Kirkmana (Kiefer Sutherland), který po útoku musí zaujmout místo prezidenta Spojených států.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Netflix | 45 minut
žánr
Drama, Politický, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Tom Kirkman), Adan Canto (Aaron Shore), Italia Ricci (Emily Rhodes), Kal Penn (Seth Wright), Maggie Q (Hannah Wells), LaMonica Garrett (Mike Ritter), Jake Epstein (Chuck Russnik), Tanner Buchanan (Leo Kirkman), Mckenna Grace (Penny Kirkman), Geoff Pierson (Cornelius Moss), Natascha McElhone (Alex Kirkman), Reed Diamond (John Forstell), Virginia Madsen (Kimble Hookstraten), Ashley Zukerman (Peter MacLeish), Malik Yoba (Jason Atwood)

Beth MacLeish

Beth MacLeish

Manželka kongresmana Petera MacLeishe, matka dvou dětí.

Sezóny 1
2016 - 2017

Beth stála celou dobu po boku svého manžela Petera jako Lady Macbeth a když zaváhal o své účasti na spiknutí, domluvila mu, aby pokračoval. Po menší hádce, kdy Peter odmítl vypořádat se s Alvinem Joynerem, který začal zmatkovat, a když zjistila, že agentka Hannah Wells jde po Peterovi, se za ním vydala na Arlingtonský hřbitov, kde měl schůzku a Alvinem. Dorazila ve chvíli, kdy Hannah mířila na Petera zbraní a on jí říkal, že stejně nic nedokáže. Beth zastřelila nejdřív jeho a poté sebe.

Lara Jean Chorostecki jako Beth MacLeish. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama