Designated Survivor Beth MacLeish

Beth MacLeish

Beth MacLeish

Manželka kongresmana Petera MacLeishe, matka dvou dětí.

Sezóny 1
2016 - 2017


Beth stála celou dobu po boku svého manžela Petera jako Lady Macbeth a když zaváhal o své účasti na spiknutí, domluvila mu, aby pokračoval. Po menší hádce, kdy Peter odmítl vypořádat se s Alvinem Joynerem, který začal zmatkovat, a když zjistila, že agentka Hannah Wells jde po Peterovi, se za ním vydala na Arlingtonský hřbitov, kde měl schůzku a Alvinem. Dorazila ve chvíli, kdy Hannah mířila na Petera zbraní a on jí říkal, že stejně nic nedokáže. Beth zastřelila nejdřív jeho a poté sebe.

Lara Jean Chorostecki jako Beth MacLeish. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás